16 Aukcja Sztuki XXI wieku

Sopocki Dom Aukcyjny
Sopot Gallery, 43 Monte Cassino St.

Date of the auction: 24.08.2019

Back

Image
Kamil Kukla

18SLI, 2018
olej, płótno, 170 x 190 cm, sygn. na odwrocie: 'Kamil Kukla | 18SLI

Lot #: 1

Opening: PLN9,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Jan Szczepkowski

Filozof w podróży, 2017
olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. p.d.: 'Szczepkowski 17' oraz opisany na odwrocie: 'JAN SZCZEPKOWSKI 2017 | - THE TRAVELLING PHILOSOPHER - | - FILOZOF W PODRÓŻY

Lot #: 2

Opening: PLN6,500

Date: 24 Aug 2019

Image
Łukasz Huculak

Geopolityka, 2018
tempera, akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: 'Huculak 18

Lot #: 3

Opening: PLN3,200

Date: 24 Aug 2019

Image
Tomasz Musiał

Orzeł szary 2, 2018
akryl, płótno, 150 x 150 cm, opisany na odwrocie: 'TOMASZ MUSIAŁ | ORZEŁ SZARY 2 | 2018 | (150 x 150 cm) AKRYL

Lot #: 4

Opening: PLN8,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Łukasz Patelczyk

Boom, 2019
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: "Boom" | 2019. | Łukasz Patelczyk

Lot #: 5

Opening: PLN6,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Joanna Pałys

Element modernistyczny. Kadr 29, 2017
akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'J.PAŁYS | ELEMENT MODERNISTYCZNY. KADR 29 | 2017

Lot #: 6

Opening: PLN3,600

Date: 24 Aug 2019

Image
Mariusz Waras

M-city 1000, 2017
spray, szablon, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie: '"M-CITY 1000" | MARIUSZ WARAS 2017 | [sygnatura

Lot #: 7

Opening: PLN5,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Piotr Ambroziak

The City of Lights 189, 2019
akryl, płótno, neon szklany, 115 x 96 cm, sygn. na odwrocie: ''THE CITY OF | LIGHTS | 189 | PIOTR AMBROZIAK | 2019

Lot #: 8

Opening: PLN5,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Wawrzyniec Reichstein

Online, z cyklu "New order in progress", 2019
olej, płótno, 145 x 150 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "ONLINE" Z CYKLU "NEW ORDER IN PROGRESS" | 2019. r. OLEJ/PŁÓTNO | [sygnatura i wskazówka montażowa

Lot #: 9

Opening: PLN4,200

Date: 24 Aug 2019

Image
Bartek Otocki

Bez tytułu, z cyklu "YANG!", 2019
olej, płótno, 80 x 110 cm, opisany na odwrocie: 'BARTEK OTOCKI Z CYKLU "YANG!" 2019 [sygnatura

Lot #: 10

Opening: PLN5,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Adam Bakalarz

K.155, 2019
brąz patynowany, 220 x 45 x 155 cm, waga ok. 150 kg, sygn. na podstawie: 'BAKALARZ EA I/I

Lot #: 11

Opening: PLN24,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Wiktor Dyndo

Lessons of Darkness, 2015
olej, płótno, 80 x 130 cm, sygn. i opisany na odwrocie: ‘WIKTOR | DYNDO / LESSONS | OF DARKNESS | 80x130 CM | OLEJ/PŁÓTNO | 2015

Lot #: 12

Opening: PLN8,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Miłosz Wnukowski

Cave canem, 2015
olej, płótno, 150 x 180 cm, sygn. na odwrocie: 'MIŁOSZ WNUKOWSKI | "CAVE CANEM

Lot #: 13

Opening: PLN8,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Mateusz Szczypiński

Bez tytułu, z cyklu "Krzyżówki", 2017
olej, kolaż, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: 'MS | 2017 | MATEUSZ SZCZYPIŃSKI

Lot #: 14

Opening: PLN4,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Martyna Borowiecka

To, co widzimy i co nam się zdaje, jest jedynie snem, snem we śnie, 2018
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: 'Martyna Borowiecka | 100x80 cm | 2018 | "What we see and what we seem are but a dream, a dream within a dream

Lot #: 15

Opening: PLN1,900

Date: 24 Aug 2019

Image
Julita Malinowska

Spotkanie, 2017
olej, płótno, 35 x 50 cm, opisany na odwrocie: 'Julita Malinowska | "Spotkanie" | olej na płótnie | 35x50 cm | 2017. | [sygnatura

Lot #: 16

Opening: PLN3,200

Date: 24 Aug 2019

Image
Natalia Bażowska

Łączność, 2014
olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie: '[sygnatura] | Łączność 2014

Lot #: 17

Opening: PLN3,600

Date: 24 Aug 2019

Image
Marcin Zawicki

Bez tytułu, 2018
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'Marcin Zawicki | BEZ TYTUŁU | 2018

Lot #: 18

Opening: PLN9,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Joanna Mlącka

Schyłek lata, 2019
olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie: '"SCHYŁEK LATA", OLEJ, 73x92 cm, 2019 | RUDZIENKO | Joanna Mlącka

Lot #: 19

Opening: PLN2,600

Date: 24 Aug 2019

Image
Natalia Rybka

Bez tytułu, 2017
olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie: 'rybka | 2017 | bez tytułu

Lot #: 20

Opening: PLN3,200

Date: 24 Aug 2019

Image
Mariusz Dydo

Osiołek, model Red z cyklu "The Heroes", 2018
ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 46 x 39 x 45 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Lot #: 21

Opening: PLN3,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Tomasz Kołodziejczyk

Marina, 2019
akryl, płótno, 115 x 160 cm, sygn. na odwrocie: 'MARINA | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2019

Lot #: 22

Opening: PLN4,800

Date: 24 Aug 2019

Image
Bartłomiej Radosz

Reyt, 2018
olej, płótno, 80 x 100 cm, niesygnowany

Lot #: 23

Opening: PLN2,400

Date: 24 Aug 2019

Image
Michał Cygan

Sztauwajery, 2019
akryl, płótno, 150 x 110 cm, sygn. p.d: 'M.Cygan' oraz na odwrocie: 'Michał Cygan 2019 | "SZTAUWAJERY

Lot #: 24

Opening: PLN4,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Kornel Janczy

Big Bang, 2019
akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie: 'Janczy | 2019 | 60x60 cm | Big Bang

Lot #: 25

Opening: PLN2,400

Date: 24 Aug 2019

Image
Bartosz Czarnecki

Édouard Manet - śniadanie na trawie, 2018
olej, płótno, 130 x 160 cm, sygn. na odwrocie: 'B. CZARNECKI 2018 | "Edouard Manet - | Śniadanie na trawie" | olej płótno | 160x130 cm | cykl | REPRODUKCJE

Lot #: 26

Opening: PLN9,000

Date: 24 Aug 2019

Image
Juliusz Kosin

Odbicie, 2019
olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie: 'J. Kosin 2019

Lot #: 27

Opening: PLN1,600

Date: 24 Aug 2019

Image
Mateusz Maliborski

Muzeum CXXIII, 2018
olej, płótno, 130 x 100 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum CXXIII" | 2018 | Mateusz Maliborski

Lot #: 28

Opening: PLN4,200

Date: 24 Aug 2019

Image
Martyna Czech

Zemsta, 2017
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'MARTYNA CZECH "ZEMSTA" | OLEJ NA PŁÓTNIE 100X100 CM | 2017

Lot #: 29

Opening: PLN3,800

Date: 24 Aug 2019

Image
Olga Pawłowska

Opuszczony dom, 2019
olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie: 'PAW | ŁOW | SKA | 2019

Lot #: 30

Opening: PLN2,000

Date: 24 Aug 2019