75 Aukcja Młodej Sztuki

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, Nowy Świat 54/56

Date of the auction: 27.02.2019

Back

Image
Bartek Pszon

Samolot, 2018
olej, płótno 100 x 95 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 1

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Anita Siuda

Zaburzenia w fioletach, 2019
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. P.d

Lot #: 2

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Izabela Olszyna

Helheim, 2018
akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 3

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Grzegorz Worpus-Budziejewski

Landscape 34, 2017
olej, płótno, 73 x 54 cm, syg. Na odwrocie

Lot #: 4

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Natalia Pławecka-Kijewska

Oczopląs, 2018
akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 5

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Dominik Smolik

Luminance I, 2019
akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 6

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Piotr Raurowicz

Pod Chełmową Górą – zachód słońca (II), 2018
pastel, karton, 39 x 54 cm (wymiary w oprawie 80 x 60 cm), sygn. Na odwrocie

Lot #: 7

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Joanna Półkośnik

Ptasie figle II, 2016
akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. L.d. oraz na odwrocie

Lot #: 8

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Judyta Krawczyk

Self- portrait with paint, autoportret z farbą, 2017
olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 9

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Jarosław Szewczyk

Rcnt, 2018
akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 10

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Agata Baltyzar

Zzzchrr, 2018
olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Lot #: 11

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
No name

Tulipany 2, 2018
akryl, płótno, 91 x 81 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Lot #: 12

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Artur Endler

Biegnę i stoję, 2018
olej, podobrazie bawełniane, 120 x 180 cm, sygn. p. d. i lewy górny i na odwrocie

Lot #: 13

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Zbigniew Olszewski

Przedwiośnie, 2018
olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 14

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Anna Piotrowiak

Symfonia Nocy, 2018
akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. P. d

Lot #: 15

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Diana Nowosad

Granica, 2018
akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. Na odwrocie p.d

Lot #: 16

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Maciej Maria Wichnowski

Izabela, 2017
olej, akryl, płótno, 33 x 22 cm, sygn. P.g

Lot #: 17

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Małgorzata Łodygowska

W lesie, 2018
akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. L. śr i na odworcie

Lot #: 18

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Katarzyna Saniewska

Barka, 2012
olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. L.d. i na odwrocie

Lot #: 19

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Arkadiusz Mężyński

Krakowskie Przedmieście, 2018
akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. L.d

Lot #: 20

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Zuzanna Zu Jankowska

Odnalezione szczęście, 2018
akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. L.d. i na odwrocie

Lot #: 21

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2018
olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 22

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Bartosz Hoppe - Sadowski

Landscape, 2018
olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 23

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Witold Abako

Chłodnia nr 1, 2018
akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn: l.d. i na odwrocie

Lot #: 24

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Eda Yukov

What do you really want? 2, 2019

Lot #: 25

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Monika Mrowiec

Historia podróży ocalonego balonika II, 2019
technika własna, płótno, 120 x 90 cm, sygn. P.d. i na odwrocie

Lot #: 26

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Mikołaj Czechowski

Kolacja, 2016
płótno, 150 x 120 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 27

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
White Inez

Wędrowna trupa, 2018
technika własna, płótno, 90 x 90 cm, sygnowany p.d

Lot #: 28

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Cezar Walczak

Jerozolima o świcie, 2017
akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn. P.d. i na odwrocie

Lot #: 29

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019

Image
Roma Jaruszewska

Plaża, 2018
olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. L.d. i na odwrocie

Lot #: 30

Opening: PLN1,000

Date: 27 Feb 2019