76 Aukcja Młodej Sztuki

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, Nowy Świat 54/56

Date of the auction: 10.04.2019

Back

Image
Tudor Boloni

Brunch, 2018
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Tudor Boloni 2018

Lot #: 1

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Elyot

Książęta, 2019
akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.śr

Lot #: 2

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Agnes Kutersky

Tonący, 2016
olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygn. p.d

Lot #: 3

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Alicja Kappa

Włoskie wakacje, 2019
olej, akryl, szlagmetal, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Lot #: 4

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Marcin Niewęgłowski

Bez tytyułu, 2018
olej, płyta, 77 x 67 cm, sygn. na odwrocie: PF3 Marcin Niewęgłowski 67x 77 cm 2018

Lot #: 5

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Piotr Betlej

Miasteczko, 2019
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: PBetlej

Lot #: 6

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Aneta Maliszewska

Spojrzenia, 2019
akryl, tempera, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Maliszewska Spojrzenia 2019

Lot #: 7

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Małgorzata Łodygowska

Blisko, 2019
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: M.Ł’19 BLISKO

Lot #: 8

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Witold Domański

Bijatyka, 2018
akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: Domański

Lot #: 9

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Magdalena Lenartowicz

Zieleń, 2018
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p. d.: ML i na odwrocie: Magdalena Lenartowicz 2018

Lot #: 10

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Paweł Tkaczyk

Bez tytułu, 2018
olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: P. TKACZYK 2018

Lot #: 11

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Kamila Kurczab

Róże, 2019
akryl, płótno, 70 x 50 cm, l.d.: K.Kurczab 2019

Lot #: 12

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Marta Kurczyńska

Czas zmroku to dobry czas, 2019
akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: MK oraz na odwrocie

Lot #: 13

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Piotr Kłoś

Adam Kadmon, 2017
olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Kłoś 2017

Lot #: 14

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Ryszard Rabsztyn

Fury DAG, 2018
akryl, płyta HDF, 92 x 73 cm, syg. p.d. i na odwrocie

Lot #: 15

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Katarzyna Kombor

Deja vu V, 2019
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn na odwrocie: Katarzyna Kombor, Deja vu V, 2019

Lot #: 16

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Olimpia Dobosz

Ella Filtzgerald, 2018
olej, akryl, płótno, sygn. p. d.: Dobosz i na odwrocie: Olimpia Dobosz Ella Filtzgerald

Lot #: 17

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Witold Abako

Eintritt nr 1, 2018
akryl, płótno, 90 × 120 cm, sygn. l. d.: ABAKO’18, na odwrocie opis autorski

Lot #: 18

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Łukasz Jacek

Elektryczność i Drzewa 2, 2019
olej, płótno, 70 x 110 cm, sygn. p.d.: Łukasz Jacek 2019

Lot #: 19

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Aleksandra Koper

Obraz nr 9, 2019
masa ceramiczna, gips ceramiczny, sztuczny mech, żywica epoksydowa na płycie, 70 × 50 cm

Lot #: 20

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Agata Baltyzar

The beginning, 2019
olej, płótno, 80 x 80 cm, 2019, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Lot #: 21

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Viola Bąbol

Muza i tajemniczy ogród, 2018
olej, płótno 80 × 80 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Lot #: 22

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Artur Endler

Droga, 2018
olej, płótno, 100 x150cm, sygn. P.d

Lot #: 23

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Aleksandra Gisges-Dalecka

Optic, 2017
tkanina artystyczna, wełna, technika własna,100 x 70cm, sygn. na odwrocie: Gisges2017

Lot #: 24

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Piotr Pachecki

Rybak, 2018
olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn.p.d

Lot #: 25

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Malwina Cieślik

W porcie, 2019
olej, płótno, 70 × 50 cm, sygn. p.d.: m. cieślik ‘19

Lot #: 26

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Jolanta Haluch

Wesołe miasteczko, 2018
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: JHaluch 2018

Lot #: 27

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Malwina Jagóra

"88", 2019
akryl, płótno, 65 x 81cm, syg. p.d

Lot #: 28

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Kacper Piskorowski

Waves, 2017
olej, płyta, 100 × 115 cm, sygn. na odwrocie: K. Piskorowski

Lot #: 29

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019

Image
Janusz Kulikowski

Market Garden, 2019
olej, płótno, 70 × 100 cm, sygn. p.d

Lot #: 30

Opening: PLN1,000

Date: 10 Apr 2019