77 Aukcja Młodej Sztuki

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, 54/56 Nowy Świat St.

Date of the auction: 12.06.2019

Back

Image
Malwina Kwiatkowska

The holiday storm ate Aegean Sea, 2016
olej, żywica, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie: The holiday storm ate Aegean Sea, Malwina Kwiatkowska, Wrocław 2016

Lot #: 1

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Joanna Półkośnik

Wolność tęczowym wylewa strumieniem, 2019
akryl, płótno,100 x 70 cm, sygn. p.d.: J.P.|'19 oraz na odwrocie: Joanna Półkośnik 2019

Lot #: 2

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Karolina Kucharska

Żyrafa, 2019
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d. KAROLINA KUCHARSKA, 2019

Lot #: 3

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Anita Dąbrowska

Two of us, 2019
olej, płótno, 65 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska

Lot #: 4

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Ewa Najdenow

Końce i początki, 2018
akryl, kolaż, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d. oraz opisany na odwrocie: Końce i początki Ewa Najdenow 2018

Lot #: 5

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Szymon Poloczek

Las, 2019
olej, płótno, 80 × 100 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 6

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Klaudia Funkiewicz

Bez tytułu 5, 2018
akryl, płótno, 56 × 50 cm, sygn. na odwrocie: FUNKIEWICZ, bez tytułu 5 2018

Lot #: 7

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Anna Jarzymowska

Rozpad, 2018
olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.g

Lot #: 8

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Tomasz Witkowski

1/19
olej, płótno, 80 × 120 cm, sygn. l. d.: 1/19 T.Witkowski 2019

Lot #: 9

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Patryk Kowalczyk

Need a hero, 2016
akryl, mazak olejny, płótno, 80 x100 cm, sygn. na odwrócie: Need a hero, P. Kowalczyk '16

Lot #: 10

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Marta Marszałł

Głębia, 2018
akryl, płótno, 75 × 110 cm, sygn. p.d.: Marszałł 2018

Lot #: 11

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Dominik Smolik

Luminarias, 2019
akryl, płótno, 100 × 140 cm, sygn. na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „LUMINARIAS” AKRYL/PŁÓTNO 100x140cm KRAKÓW MMXIX Dominik Smolik

Lot #: 12

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
No name

Projekt "Awangarda bzy maluje 2" 46. Kalia 3, 2019
akryl, płótno, 81 × 65 cm, sygn. l.d.: No name 2019

Lot #: 13

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Małgorzata Łodygowska

Moja wieś, 2019
akryl, płótno, 80 × 80 cm, sygn. l.d.: Moja wieś M.Ł 019

Lot #: 14

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Witold Abako

Rdz 4,6 III, 2018
akryl, płótno, 70 × 100 cm, sygn. l.d.: ABAKO’18, oraz na odwrocie opis autorski

Lot #: 15

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Aneta Biel

Split, 2019
akryl, płótno, 50 × 50 cm, sygn. na odwrocie: Aneta Biel „Split” 2019 r

Lot #: 16

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Karolina Polak

Podprogowo, 2018
akryl, płótno 50 × 60 cm, sygn.p.d. Karolina Polak

Lot #: 17

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Greg Rombel

I, 2016
olej, płótno, 116 × 89 cm, sygn. na odwrocie: G.Rombel 2016, krzyż maltański

Lot #: 18

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Tudor Boloni

Carnavalerium 2, 2018
akryl, płótno, 100 × 100 cm, sygn. na odwrocie: Tudor Boloni 2018

Lot #: 19

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Dawid Schab

Martwa natura z kawą i lodami, 2018
olej, płótno, 45 × 60 cm, sygn. p.d.: Schab’18

Lot #: 20

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Agnieszka Olech

Z cyklu:"Zapis śladu", 2016
akryl, olej, płótno, 100 × 130 cm, sygn. na odwrocie: Agnieszka Olech, z cyklu „Zapis śladu”, 2016

Lot #: 21

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Izabela Olszyna

Exuma, 2019
technika własna, płótno, 60 × 120 cm, sygn. na odwrocie: Izabela Olszyna 2019 Aerial Exuma

Lot #: 22

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Piotr Bogusławski

Kwiaty i nieba, 2004
akryl, płótno, 27 x 27 cm, sygn. na odwrocie: Piotr Bogusławski 25 26 VIII 04

Lot #: 23

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Anna Chełmińska

Baletnica, 2019
olej, płótno, 100 × 58 cm, sygn. p.d.: ALCHEM

Lot #: 24

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Piotr Pachecki

Kutry w międzyzdrojach, 2018
olej, płótno, 40 × 75 cm, sygn. p.d

Lot #: 25

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Diana Nowosad

Otchłań ciszy, 2019
akryl, płótno, 120 × 80 cm, sygn. p.d.: D. Nowosad 2019, oraz na odwrocie: Diana Nowosad 2019 Otchłań ciszy

Lot #: 26

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Magda Schreiber

Piesek M’rut 1/5, 2015
ceramika, 70 × 30 × 40 cm, sygn. u podstawy : M.Schreiber, wewnątrz napis MS 1/5

Lot #: 27

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Aneta Śliwa

Hipnagogie 3 - 2018 r.
ceramika szkliwiona, 52 × 42 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 28

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Dariusz Piekut

Roztoczańska bajka 95, 2019
akryl, płótno, 40 x 60 cm , sygn. p. d.: Piekut D. 2019 oraz opisany na odwrocie

Lot #: 29

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019

Image
Viola Bąbol

Oczekiwanie, 2019
olej, płótno, 50 × 40 cm, sygn. p.d.: V.Bąbol oraz opisany na odwrocie: Viola Bąbol „Oczekiwanie” 2019

Lot #: 30

Opening: PLN1,000

Date: 12 Jun 2019