80 Aukcja Młodej Sztuki

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, 54/56 Nowy Świat St.

Date of the auction: 18.03.2020

Back

Image
Monika Siwiec

Zatoka Wspomnień, 2020
olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Ms oraz na odwrocie: Monika Siwiec, Zatoka Wspomnień, 2020, olej, płótno

Lot #: 1

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Bartosz Jancik

Barwy z dna oceanu, 2019
olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. l.d: Bartosz Jancik, opisany na odwrociu: Barwy z dna oceanu | Bartosz Jancik | 2019

Lot #: 2

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Malwina Puszcz

#EDAFC4, 2020
akryl, płótno, 100 × 80 cm, sygn. na odwrocie: Malwina | Puszcz | 2020

Lot #: 3

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Izabela Gałązka

W moim ogrodzie wspominam Ciebie, 2020
olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: I.G. I 2020 oraz na odwrocie: I.Gałązka I 2020

Lot #: 4

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Jacek Cyganek

Paradise, 2020
technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Lot #: 5

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Alicja Kappa

Słoneczne wakacje, 2020
olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. P.d.: A. Kappa

Lot #: 6

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Adrianna Foryś

Olimpijczyk, 2018
olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie: Adriana Foryś | ”Olimpijczyk” 2018

Lot #: 7

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Eda Yukov

Sybilla 2, 2019
olej, akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: EDA YUKOV 2019

Lot #: 8

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
No name

Desert Rose, 2019
akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn p.d.: noname 2019

Lot #: 9

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Katarzyna Piotrowicz-Prudlik

DSC_6131, 2015
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. Na odwrocie

Lot #: 10

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Dmitri Brodko

Tierney, 2020
olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Shavel

Lot #: 11

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Paulina Ledzion

Marginalizacja IV, 2019
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. P.d.: Paulina Ledzion

Lot #: 12

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Mariola Świgulska

Kosmiczne igraszki, 2019
technika własna, płótno, 120 x 80, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019r

Lot #: 13

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Rafał Kapica

Przed wschodem słońca, 2019
olej, płótno, 100 cm x 100 cm, sygn. na odwrocie: 2019, Rafał Kapica „przed wschodem słońca

Lot #: 14

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Jakub Niewdana

Krowa Ankole-Watussi, z serii Safari, 2018
ceramika szkliwiona i platynowana, wym. 36 x 29 x 22 cm, sygn. od spodu

Lot #: 15

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Izabela Olszyna

Moje miasto I, 2020
technika własna, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie: Izabela Olszyna 2020 Moje miasto I

Lot #: 16

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Anita Domeracka

Kobieta na szachownicy, 2020
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: anita domeracka

Lot #: 17

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Malwina Jagóra

Selfie, 2019
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: MJagóra 2019

Lot #: 18

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Paweł Tkaczyk

Bez tytułu, 2019 r.
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: P.TKACZYK 2019

Lot #: 19

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Szymon Chwalisz

Diss-C.O, 2020
olej, płyta, 110 cm x 78 cm, cm, sygn. p.d.: Diss-C.O. Szymon Chwalisz, oraz na odwrocie: Diss-C.O. Szymon Chwalisz

Lot #: 20

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Andrzej Wroński

Daleki rejs, 2019
olej, płótno, 65 x 52 cm, sygn. p.d.: Andrzej Wroński 2019

Lot #: 21

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Krzysztof Śliwka

Profil zamyślony, 2019
ceramika wypalana, biskwit woskowany, 35 x 24 x 12cm, sygn. Z tyłu: K.Śliwka

Lot #: 22

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Maciej Majewski

Puma w Guzowatce, 2013
olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie: "Puma w Guzowatce" Maciej Majwski 2013

Lot #: 23

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Maria Jagłowska

Zakon szatana, 2019
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Mj maria jagłowska

Lot #: 24

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Agnieszka Pawłowska

Drzewa mają duszę, 2019
olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Lot #: 25

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Magdalena Kępka

Tam, gdzie rosną pomarańcze, 2020
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. L.d.: Mkępka 2020 oraz opisany na odwrocie: TAM, GDZIE ROSNĄ POMARAŃCZE / 100x70 cm, 2020 r. / Mkępka

Lot #: 26

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Jonasz Koperkiewicz

Byk, 2014
sitodruk, płyta MDF, odbitka 1/5, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 27

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Małgorzata Pabis

Unknown island, 2019
technika własna, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA PABIS

Lot #: 28

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Karolina Wawrowska

Las IV, 2019
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Wawrowska

Lot #: 29

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020

Image
Joanna Misztal

Bielinek, 2020
technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: J.MISZTAL 2020

Lot #: 30

Opening: PLN1,000

Date: 18 Mar 2020