Algemene Veiling juli

Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Netherlands
[email protected] · +31 (10) 411 85 44

Date of the auction: 13.07.2019

Back

Image
Richard Starcke (1864-1945)

Caféscene met drie mannen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 29 x 39 cm

Lot #: 1

Estimate: €200 - €400

Date: 13 Jul 2019

Image
Jacoba de Graaf (1857-1940)

Stilleven met tulpen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 44 x 56 cm

Lot #: 2

Estimate: €50 - €100

Date: 13 Jul 2019

Image
Jan Verrijp

Tweeluik de Hefbrug Rotterdam. Genummerd 1/50. Gedateerd '88. Afmeting: Zeefdruk 2 maal 50 x 70 cm

Lot #: 3

Estimate: €50 - €100

Date: 13 Jul 2019

Image
Hollandse School 20e eeuw

Een landschap met boerderij. Monogram CV en datering l.o. (Mogelijk Cornelis Visser.) Afmeting: Doek 41,5 x 32 cm

Lot #: 4

Estimate: €50 - €100

Date: 13 Jul 2019

Image
Huibert Schallenberg (1883-1981)

Een bloemstilleven. Gesigneerd r.o. Afmeting: Paneel 23 x 17 cm

Lot #: 5

Estimate: €50 - €100

Date: 13 Jul 2019

Image
Marius Janssen (1885-1957)

"Schiedam Broersvest 1870". Gesigneerd r.o. Afmeting: Ets 19 x 24 cm

Lot #: 6

Estimate: €20 - €40

Date: 13 Jul 2019

Image
Arend Hendriks (1901 - 1951)

"St Jacobs kerk Den Haag". Gesigneerd r.o. Afmeting: Ets 55 x 39 cm

Lot #: 7

Estimate: €20 - €40

Date: 13 Jul 2019

Image
Nico Bruynesteyn (1893-1950)

Steiger aan het meer. Gesigneerd r.o. met pseudoniem Pieter van Noort. Afmeting: Doek 48,5 x 68,5 cm

Lot #: 8

Estimate: €200 - €400

Date: 13 Jul 2019

Image
Henri Jaques Bueno de Mesquita (1887-1962)

Italiaans damesportret

Lot #: 9

Estimate: €300 - €600

Date: 13 Jul 2019

Image
Hendrik Valkenburg (1826-1896)

Boerin op de bleek. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 64 x 81

Lot #: 10

Estimate: €400 - €800

Date: 13 Jul 2019

Image
Gerard Altmann (1877-1940)

Stilleven met aronskelken. Gesigneerd r.o

Lot #: 11

Estimate: €200 - €400

Date: 13 Jul 2019

Image
George Pletser (1871-1942)

Stilleven met pompoenen. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 51 x 80,5 cm

Lot #: 12

Estimate: €200 - €400

Date: 13 Jul 2019

Image
Toon Koster (1913-1989)

Buurtschap in maanlicht. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 58,5 x 48,5 cm

Lot #: 13

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
Henriette Reuchlin-Lucardie (1877-1970)

Bloemstilleven met tulpen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 59 x 49 cm

Lot #: 14

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
Jan Tinholt (1950-)

Katten aan het water. Gesigneerd en gedateerd '88 r.o. Afmeting: Doek 59 x 50

Lot #: 15

Estimate: €200 - €400

Date: 13 Jul 2019

Image
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1970)

Landschap met boerderij. Afmeting: Doek 39 x 59 cm

Lot #: 16

Estimate: €200 - €400

Date: 13 Jul 2019

Image
Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)

De Delftsevaart te Rotterdam. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 46 x 51 cm

Lot #: 17

Estimate: €150 - €300

Date: 13 Jul 2019

Image
Jos van Dijk (1913-2000)

Winters landschap met molen. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 58,5 x 78,5 cm

Lot #: 18

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
Hollandse School 20e eeuw

Stilleven met chrysanten en porseleinen kommetje. Gesigneerd C. A. Lingnont en gedateerd 1931 r.b. Monogram l.o. Afmeting: Doek 56,5 x 55 cm

Lot #: 19

Estimate: €50 - €100

Date: 13 Jul 2019

Image
Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949)

Lelies op de plas. Gesigneerd C. J. de Zeeuw r.o. Afmeting: Paneel 49 x 69 cm

Lot #: 20

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image

Botter bij Dordrecht. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 29 x 39 cm

Lot #: 21

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
Herman Bieling (1887-1964)

'De gelukzoeker'. Gesigneerd en gedateerd '22 r.o. Epreuve d'artiste, nummer 1/10. Met opdracht: 'Aan de jarige Frans'. Afmeting: Houtsnede 51 x 40 cm

Lot #: 22

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
Hollandse School 19e eeuw

Schepen op woelige zee. Niet gesigneerd. In de manier van P. J. Schotel. Afmeting: Paneel 17 x 23,5 cm

Lot #: 23

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
Hollandse School 20e eeuw

Binnenvarende botters. Onduidelijk gesigneerd l.o. Afmeting: Paneel 17 x 31,5 cm

Lot #: 24

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
Hollandse School 20e eeuw

Stilleven met bloemen en wilde aardbeien in een glazen vaas op een stenen richel. Gesigneerd L vd Waart r.o. Afmeting: Paneel 48,5 x 38,5 cm

Lot #: 25

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
Simon Twint (1937-)

Schepen voor een Engelse rotskust. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 78,5 x 98,5 cm

Lot #: 26

Estimate: €400 - €800

Date: 13 Jul 2019

Image
Piet van Stuivenberg (1901-1988)

Compositie. Gesigneerd en gedateerd '51 r.o. Nummer 4/5. Glas manco. Afmeting: Litho 68,5 x 49,5 cm

Lot #: 27

Estimate: €50 - €100

Date: 13 Jul 2019

Image

Compositie. Gesigneerd en gedateerd '52 r.o. Nummer 1/1. Afmeting: Litho 53 x 42,5 cm

Lot #: 28

Estimate: €50 - €100

Date: 13 Jul 2019

Image
Hollandse School 20e eeuw

Landschap met boerinnen op het land. Gesigneerd Clement le Rooy. Afmeting: Doek 39 x 59 cm

Lot #: 29

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019

Image
H. Balman

Vissersboten op het droge. Gesigneerd r.o. Afmeting: Paneel 18,5 x 23,5 cm

Lot #: 30

Estimate: €100 - €200

Date: 13 Jul 2019