Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Netherlands
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Date of the auction: 08.04.2019 - 15.04.2019

Back

Image

kersen en palissander directoire wandtafel met lade en versierd met ebben bies, bekroond door galerijrand en rustend op gecanneleerde poten verbonden door etagère, circa 1795, h. 75, br. 81, d. 39

Lot #: 1

Estimate: €400 - €600

Date: 8 Apr 2019 - 15 Apr 2019

Image

mahonie Louis XVI halvemaankastje met stel jalouziedeuren, rustend op tapstoelopende poten, circa 1785, h. 82, br. 82, d. 42

Lot #: 2

Estimate: €400 - €600

Image

Franse rijkgestoken noten piëdestal, Louis XV-stijl, circa 1880, h. 105 € 280 openingsbod

Lot #: 3

Estimate: €400 - €600

Image

mahonie commode met parquetterie van fijnhoutsoorten en opklapbaar blad, waaronder 3 lades met verguld bronzen beslag, Louis XVI-stijl, circa 1900, h. 83, b. 60, d. 36

Lot #: 4

Estimate: €150 - €200

Image

Hollands Louis XV wortelnoten gefineerde secretaire met schuingeplaatste schrijfklep waarachter een nest van vakken en laden, daaronder in het dubbelgebogen front 3 laden, rusten op klauwpoten, circa 1760, h. 106, br. 105, d. 65

Lot #: 5

Estimate: €300 - €500

Image

Hollandse wortelnoten gefineerde orgelgebogen commode met 4 laden en rustend op klauwpoten, Louis XIV, circa 1700, h. 79, br. 100, d. 59

Lot #: 6

Estimate: €400 - €600

Image

noten Louis XVI armstoel bekroond door vaas met guirlandes en bekleed met geschoren velouors, 18e eeuw

Lot #: 7

Estimate: €100 - €200

Image

Franse eiken archiefkast, "cortonnier", met 8 lades met bronzen grepen, geflankeerd door gecanneleerde zuilen rustend op bolpoten, 1e kwart 20e eeuw, h. 161, br. 54, d. 39

Lot #: 8

Estimate: €200 - €300

Image

Spaanse kastanjehouten tafel met rechthoekig blad, rustend op gecanneleerde poten verbonden door smeedijzeren regels, 17e eeuw, h. 78, bladmaat: 131 x 82

Lot #: 9

Estimate: €800 - €1,200

Image

Perzisch tapijt 253 x 146

Lot #: 10

Estimate: €250 - €400

Image

Kelim 282 x 160

Lot #: 11

Estimate: €200 - €300

Image

Kazak 222 x 134

Lot #: 12

Estimate: €100 - €200

Image

Perzisch tapijt 254 x 131

Lot #: 13

Estimate: €250 - €500

Image

Italiaanse noten kast met 2 deuren geflankeerd door geprofileerde panelen en rustend op bracket poten, 18e eeuw, h. 136, br. 120, d. 30

Lot #: 14

Estimate: €300 - €400

Image

5 Engelse Windsor stoelen met gespijlde rug waaronder 4 iepen exemplaren en kleiner beuken exemplaar, 19e eeuw € 225 openingsbod

Lot #: 15

Estimate: €300 - €400

Image

zachthouten halbank voorzien van armleggers en gespijlde rug en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, br. 187

Lot #: 16

Estimate: €200 - €300

Image

Hindeloper beschilderde Louis XV porseleinkast met oplopende kap bekroond door cartouche, 2 beglaasde deuren waarin roedeverdeling en in de onderkast 2 paneeldeuren en geflankeerd door afgeschuinde zijden, rustend op bolpoten, circa 1800, h. 215, br. 133, d. 38

Lot #: 17

Estimate: €400 - €600

Image

Engels eiken bureau met achter de schuingeplaatste schrijfklep een nest van vakken en laden, daaronder in het rechte front 3 laden met messing beslag, rustend op bracketpoten, 18e eeuw, h. 104, br. 70, d. 46

Lot #: 18

Estimate: €300 - €400

Image

Engels eiken tafeltje met rechthoekig blad en lade met bronzen beslag, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 65, bladmaat: 77 x 54

Lot #: 19

Estimate: €200 - €300

Image

Engels eiken gatelegtafeltje met ovaal blad, rustend op balustervormige poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 70, bladmaat: 105 x 77

Lot #: 20

Estimate: €200 - €400

Image

Engelse eiken gatelegtafel met ovaal blad waaronder lade, rustend op balustervormige poten verbonden door regels, 1e helft 18e eeuw, h. 69, bladmaat: 116 x 151

Lot #: 21

Estimate: €300 - €400

Image

Hollandse eiken empire commode met 4 lades en bronzen beslag, geflankeerd door halfonde zuilen met bronzen kapitelen, ca. 1815, h. 98, br. 94, d. 47

Lot #: 22

Estimate: €100 - €150

Image

mahonie tabouret bekleed met groen velours, vroeg-biedermeier, circa 1830, h. 65

Lot #: 23

Estimate: €100 - €150

Image

Hollands mahonie empire drankkastje, met zwart marmeren blad versierd met halfzuilen en bronzen kapitelen, circa 1815, h. 87, diameter 38

Lot #: 24

Estimate: €400 - €600

Image

Franse noten transition duchesse brisée, gestoffeerd met rood velours en siernagels, de gecanneleerde lijsten versierd met gestoken floraal decor, rustend op gebogen poten, gemerkt en vervaardigd door Louis Delanois, werkzame periode: 1761-1789, h. 99, br. 207, d. 76

Lot #: 25

Estimate: €1,500 - €2,500

Image

mahonie boekenkast met geprofileerde kap, afgeschuinde zijden en beglaasde deuren waaronder 2 laden, rustend op bolpoten, 19e eeuw, h. 219, b. 146, d. 51 € 225 openingsbod

Lot #: 26

Estimate: €300 - €500

Image

Esphahan 332 x 220 € 520 openingsbod

Lot #: 27

Estimate: €500 - €700

Image

Perzisch tapijt met decor van levensboom 210 x 128

Lot #: 28

Estimate: €300 - €400

Image

Perzisch tapijt met decor van vogels en dieren 205 x 115

Lot #: 29

Estimate: €400 - €600

Image

Hollands dubbelgebogen beuken Louis XV secretaire met een schuingeplaatste schrijfklep waarachter een nest van vakken en laden, daaronder 4 laden met bronzen grepen, rustend op klauwpoten, circa 1770, h. 116, br. 122, d. 62

Lot #: 30

Estimate: €100 - €150