Auction 12.06.2019

Antiek & Veilingen Debaveye
Bavikhoofsestraat 74
8530 Harelbeke
Belgium
[email protected] · +32 (0)56 711580 · +32 (0)56 710742

Date of the auction: 12.06.2019 - 13.06.2019

Back

Image

BLOMME get. 'Kerkzicht te Bretagne' olie op doek 54 x 67 + BLOMME get. 'Hoevezicht te lande' olie op paneel 46 x 61

Lot #: 212

Estimate: €200 - €300

Date: 12 Jun 2019 - 13 Jun 2019

Image

BLONDEEL Armand get. 'Personage in atelier' gemengde techniek 73 x 55

Lot #: 213

Estimate: €75 - €100

Image

BLUM Maurice get. 'Geanimeerde interieurscene' olie op paneel 27 x 22

Lot #: 214

Estimate: €200 - €300

Image

BOQUET (Marie) Virginie get. 1866 'Religieze scene - De geboorte van Christus omgeven door cupido's olie op doek 130 x 98

Lot #: 215

Estimate: €700 - €1,000

Image

BOSSCHEM Willy get. 'Hanengevecht' acryl op papier 43 x 55

Lot #: 216

Estimate: €150 - €250

Image

BOSSCHEM Willy get. 'Vrouwelijke haan' acryl op papier 80 x 80

Lot #: 217

Estimate: €150 - €250

Image

BOSSCHEM Willy get. 'Vrouwelijke vogel' acryl op doek 100 x 100

Lot #: 218

Estimate: €150 - €250

Image

BOSTEELS Andras get. 'Rivierlandschap met boszicht' olie op doek 61 x 96

Lot #: 219

Estimate: €125 - €175

Image

BOULEZ (Jules) 'Heuvelachtig rivierlandschap met koeien' olie op doek 90 x 100

Lot #: 220

Estimate: €150 - €250

Image

BRASILIER André get. Moderne kleurrijke litho met bloemen 72 x 80

Lot #: 221

Estimate: €75 - €125

Image

BROCAS get. 'Kubistisch zicht op een Ardens dorp, paysage à Ways' olie op doek 50 x 65

Lot #: 222

Estimate: €200 - €300

Image

BTH gemonogrammeerd 'Woelige zee met schepen' olie op doek 60 x 90

Lot #: 223

Estimate: €175 - €250

Image

BUFFET Bernard 'Dame met hoed' litho 78/300

Lot #: 224

Estimate: €200 - €300

Image

CAILLE Pierre get. Moderne figuratieve litho 9/50

Lot #: 225

Estimate: €75 - €100

Image

CALLANT '59 'Afrikaanse geanimeerde marktscène' olie op doek 50 x 60

Lot #: 226

Estimate: €100 - €150

Image

CAPKOPOBRE get. (Russische school) 'Portret van man met baard' olie op karton 30 x 24

Lot #: 228

Estimate: €100 - €150

Image

CARR COX L. (Leonard) 'Engelse geanimeerde binnenkoer met paarden' olie op doek 46 x 61

Lot #: 229

Estimate: €200 - €300

Image

CAULLET A. get. 'De vlasspinner' olie op doek 35 x 45

Lot #: 231

Estimate: €75 - €100

Image

CHAIGNEAU Ferd. get. 'Herder met schapen bij valavond' olie op paneel 11,5 x 15

Lot #: 234

Estimate: €300 - €500

Image

CLAISSIUS A. get. 1887 'Landschap met afbeelding van een Saint Bernard hond' olie op doek 170 x 210

Lot #: 235

Estimate: €500 - €750

Image

CLERENS Jef get. 'Straatzicht - Petite rue de la Madeleine' aquarel 49 x 34

Lot #: 236

Estimate: €100 - €200

Image

COTTY R. get. 'Bloemenstilleven' olie op doek 72 x 33

Lot #: 237

Estimate: €75 - €125

Image

COURT Ph. 'Glooiend landschap met herdersfamilie' olie op doek herdoekt 29 x 44

Lot #: 238

Estimate: €200 - €300

Image

DALI Salvator 'Chevalier du Moyen Ager' silk screen

Lot #: 239

Estimate: €75 - €125

Image

DALI 'Uil' litho

Lot #: 240

Estimate: €100 - €150

Image

DANCHIN Leon get. 'Houtsnip in de boom' litho 142/500 met stempel 'copyright Danchin, Bergues Nord' + 'Fazant' litho 135/500 met stempel copyright by Leon Danchin

Lot #: 241

Estimate: €200 - €300

Image

DANCHIN Leon get. 'Jachthond - cocker spaniël met haas in de bek' litho 219/500 (met stempel uitgever : gravure Francaise 1932

Lot #: 242

Estimate: €100 - €200

Image

DANCHIN Leon get. 'Koppel Wilde eenden (colvert) in de vlucht' litho 271/500 + 'Moeder eend met kuikens in het water' litho 212/500 met stempel uitgeverij 'la gravure Francaise 1931

Lot #: 243

Estimate: €200 - €300

Image

DE BAUW Karel get. 'Boerepaarden in inrijpoort' olie op doek 50 x 60

Lot #: 244

Estimate: €400 - €600

Image

DE KEYSER Albert get. 'Stilleven met fruit voor het raam met uitzicht op kasteel' olie op doek

Lot #: 246

Estimate: €100 - €200