Premium pages left without account:

Auction 12.06.2019

Aukční síň Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, 11000 Prag 1, Czech Republic
aukce@galerie-vltavin.cz · +420 224930340

Date of the auction: 12.06.2019

Lot number 11
Adalbert Bělohlávek (1863-?)

Krajina
olej, dřevo, 1885, 31 x 46 cm, sign. PD A. Bělohlávek 1885, rám...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK25,000
ca. US$1,106
Price realised:
n. a.
Lot number 12
Eduard Svoboda (připsáno) (1814-1902)

Ve chlévě
olej, plátno, 19. století, 47 x 63 cm, rám, vzadu nalepen štítek s přípisem: Eduard...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK5,000
ca. US$221
Price realised:
n. a.
Lot number 13
Neurčený autor

Mytologický výjev - miniatura
malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám
Provenance...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK9,000
ca. US$398
Price realised:
n. a.
Lot number 14
Neznámý autor

Umělec a jeho můza
12, 6 x 8,5 cm, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK7,000
ca. US$309
Price realised:
n. a.
Lot number 15
Neznámý autor

Caritas Romana
olej, plátno, 2. pol. 18. století, 102,5 x 139 cm, rám...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK35,000
ca. US$1,549
Price realised:
n. a.
Lot number 16
Želmíra Manclová (1916-?)

Zátiší
olej, plátno, 1940, 50 x 62 cm, sign. LD Manclová 40, slovenská malířka, vystavovala v Praze...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK2,000
ca. US$88
Price realised:
n. a.
Lot number 17
A. Rudolphi

Zátiší s ovocem
olej, plátno, 27 x 38 cm, sign. LD A. Rudolphi, rám, popraskané dřevo rámu...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK6,000
ca. US$265
Price realised:
n. a.
Lot number 18
Karel Sigmund (1897-1959)

Lovecké zátiší
olej, dřevěná deska, 98 x 117 cm, sign. LD K. J. Sigmund, rám, malba místy poškozena...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK3,500
ca. US$154
Price realised:
n. a.
Lot number 19
František Emler (1912-1992)

Zátiší
tempera, běloba, papír, 23 x 23 cm, sign. PD F. Emler, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK3,000
ca. US$132
Price realised:
n. a.
Lot number 20
Bohumil Ullrych (1893-1948)

Kytice
olej, karton, 1930, 65,5 x 47,5 cm, sign. vzadu B. Ullrych 30...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK10,000
ca. US$442
Price realised:
n. a.
Lot number 21
Gustav Bauer (1874-1933)

Roubenka u rybníčka
olej, karton, 1909, 68 x 87 cm, sign. PD Gustav Bauer 1909, rám...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK17,000
ca. US$752
Price realised:
n. a.
Lot number 22
Ota Bubeníček (1871-1962)

Krajina
olej, karton, 34 x 49 cm, sign. PD O Bubeníček, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK12,000
ca. US$531
Price realised:
n. a.
Lot number 23
Roman Havelka (1877-1950)

Del Campo Santo
akvarel, papír, 1901, 22 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky
the disciple of prof. Liska...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK8,000
ca. US$354
Price realised:
n. a.
Lot number 24
Karel Jan Sigmund (1897-1959)

Na podzim
olej, karton, 50 x 65 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK4,500
ca. US$199
Price realised:
n. a.
Lot number 25
František Jakub (1875-1940)

Na louce u lesa
olej, plátno, 1928, 109 x 149 cm, sign. PD F. Jakub 28, rám, autor nabízené položky...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK120,000
ca. US$5,310
Price realised:
n. a.
Lot number 26
Jos. Svoboda

Pohled na Prahu
olej, plátno, 63 x 78 cm, sign. PD Jos. Svoboda, rám, na rámu drobná poškození...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK5,000
ca. US$221
Price realised:
n. a.
Lot number 27
Jaroslav Šimůnek (1872-1939)

Pražské panorama
olej, plátno, karton, 25 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, na rámu drobné oděrky...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK6,400
ca. US$283
Price realised:
n. a.
Lot number 28
Oldřich Zezula (1907-1980)

Valdštejnská ulice v Praze
olej, plátno, 1977, 50 x 70, 5 cm, sign. PD Oldřich Zezula 77, rám, rám...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK8,000
ca. US$354
Price realised:
n. a.
Lot number 29
Jaroslav Grus (1891-1983)

Krajina I.
tempera, běloba, karton, 1963, 69 x 99 cm, sign. PD J. Grus
Provenance: Antiquarian...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK10,000
ca. US$442
Price realised:
n. a.
Lot number 30
Jaroslav Grus (1891-1983)

Krajina II.
tempera, pastel, 1969, 61 x 89 cm, sign. PD J. Grus
Provenance: Antiquarian Dlážděná...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK10,000
ca. US$442
Price realised:
n. a.
Lot number 31
Bohumil Ullrych (1893-1948)

Pičín u Příbrami
olej, papír, 1930, 24 x 40 cm, sign. LD Boh. Ullrych 30, rám...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK4,000
ca. US$177
Price realised:
n. a.
Lot number 32
Bohumil Ullrych (1893-1948)

U rybníka
olej, plátno, 1935, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 35...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK8,000
ca. US$354
Price realised:
n. a.
Lot number 33
František Koudelka (1896-1976)

Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)
olej, plátno, karton, 33 x 48...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK3,500
ca. US$154
Price realised:
n. a.
Lot number 34
Jiří Kosina (1891-?)

Ze Seminárské
olej, plátno, karton, 39 x 49 cm, vzadu nalepen autorský štítek, okraje odřené a...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK2,500
ca. US$110
Price realised:
n. a.
Lot number 35
Jan Karel Janovský - připsáno (1869-1931)

Ruská trojka
olej, plátno, karton, 27 x 36 cm, rám...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK20,000
ca. US$885
Price realised:
n. a.
Lot number 36
Josef Paulus (1877-?)

Hrad Loket
olej, plátno, 1906, 80 x 63 cm, sign. LD J. Paulus, rám, nabízený obraz představuje...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK25,000
ca. US$1,106
Price realised:
n. a.
Lot number 37
Vlastislav Hofman (1884-1964)

Kostel sv. Petra a Pavla
akvarel, papír, 1904, 26,9 x 34,6 cm, sign. PD Hofman Vl. 1904 20/7...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK3,500
ca. US$154
Price realised:
n. a.
Lot number 38
Josef Vaic (1884-1961)

Chrám sv. Mikuláše
olej, karton, 90 x 70 cm, sign. PD Vaic, rám, rám mírně poškozen
Provenance...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK8,000
ca. US$354
Price realised:
n. a.
Lot number 39
Jan Bohumil Pospíšil (1898-1968)

Před soumrakem
olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Míla Pospíšil, rám, na rámu drobné oděrky...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK4,800
ca. US$212
Price realised:
n. a.
Lot number 40
Vlastimil Rada (1895-1962)

Pohled do lesa
olej, karton, 1911, 30 x 25,5 cm, sign. LD Vl. Rada 1911, rám, dílo z autorova raného...

Aukční síň Vltavín, 12 Jun 2019
Opening
CZK6,000
ca. US$265
Price realised:
n. a.
Try LotSearch

Try LotSearch and its premium features for 7 days - without any costs!

  • Search lots and bid
  • Price database and artist analysis
  • Alerts for your searches