Auction 15.02.2020

DVC Antwerp
Ellermanstraat 36
2000 ANTWERP
Belgium
[email protected] · +32 (0)3 2323664 · +32 (0)3 2342214

Date of the auction: 15.02.2020 - 17.02.2020

Back

Image

A. GORY sculptuur van de jaren ’20 in gedoreerd metaal en albast : “Buste van een meisje” – hoogte : 23 cm – op marmeren sokkel getekend twenties’ sculpture in guilded metal and alabaster – signed A. Gory

Lot #: 31

Estimate: €0

Date: 15 Feb 2020 - 17 Feb 2020

Image

DE COENE WERKHUIZEN – KORTRIJK – ca 1920 paar Art Deco-eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed met model “Verstaevel” in macassar versierd met medaillons in marqueterie pair of Belgian “De Coene” Art Deco one person and one two persons beds in macassar wood with medaillons in marquetry

Lot #: 186

Estimate: €0

Image

Franse Art Deco-sculptuur met typisch groene patine en met typisch gestileerde voorstelling van Diana – op marmeren basis – hoogte en breedte : 52 en 75,5 cm – ca 1925/35 French Art Deco “hunting Diana” sculpture on a marble base

Lot #: 229

Estimate: €0

Image

Art Deco-zakfles in massief zilver, gemerkt “925 – Birmingham 1939” – hoogte : 13 cm – gewicht : 136 gram an Art Deco pocket flask in marked silver

Lot #: 522

Estimate: €150 - €250

Image

Art Deco-avondtasje in massief zilver Art Deco evening purse in silver

Lot #: 541

Estimate: €20 - €40

Image

Achtdelige zgn “tête-à-tête” uit de Art Deco-periode in porselein, gemerkt “Limoges”, met een gestileerd bloemendecor – ca 1925 French Art Deco-set (8 pcs) in marked Limoges porcelain

Lot #: 651

Estimate: €50 - €80

Image

GRAFFART CHARLES (1893 – 1967) Art Deco-sculptuur in roos, gesatineerd kristalglas Val-St-Lambert – hoogte : 18,5 cm gemerkt Belgian Art Deco “Charles Graffart” sculpture in pink, satinated VSL crystal glass – marked

Lot #: 653

Estimate: €50 - €100

Image

Art Deco-lamp met smeedijzeren montuur en met twee kapjes in gemarmerde glaspasta – hoogte : 35,5 cm – ca 1925/30 Art Deco lamp in wrought iron and pâte de verre

Lot #: 656

Estimate: €150 - €250

Image

Mooie gestileerde Art Deco-sculptuur in brons : “Olifant” – op een sokkel in graniet met gedoreerd lijstwerk – 32 x 43 – ca 1925 Art Deco “elephant” sculpture in bronze on a base in granite

Lot #: 658

Estimate: €250 - €350

Image

Art Deco-sculptuur in kunstbrons met groene patine op marmeren sokkel : “Speerwerper” – hoogte en breedte : 37 en 70 cm Art Deco zamac sculpture on a marble base

Lot #: 659

Estimate: €50 - €150

Image

MÜLLER frêres LUNEVILLE champignonvormige Art Deco-lamp met voet en kap in gemarmerde glaspasta – hoogte : 36,5 cm – ca 1925 getekend French “Müller frêres Lunéville” Art Deco lamp with shade and base in pâte de verre – signed

Lot #: 660

Estimate: €300 - €400

Image

DEGUE champignonvormige Art Deco-lamp met fraaie voet in smeedijzer en met kap in gemarmerde glaspasta – hoogte : 38 cm – ca 1925 getekend French “Degué” Art Deco lamp in wrought iron and pâte de verre – signed

Lot #: 661

Estimate: €400 - €500

Image

SCHNEIDER Art Deco-luster met montuur in gechromeerd metaal en met vier kapjes en een centrale coupe in gesatineerd kristalglas – hoogte : ca 67 cm – ca 1920 getekend French “Schneider” Art Deco chandelier in chromed metal – signed

Lot #: 662

Estimate: €250 - €400

Image

DEGUÉ Art Deco-luster met gechromeerde montuur en met drielobbige kap in dik gesatineerd kristalglas met typisch decor – hoogte : 85 cm getekend French Art Deco “Degué” chandelier in chromed metal and glass – signed

Lot #: 663

Estimate: €400 - €600

Image

SCHNEIDER Art Deco-schemerlamp met mooie voet in smeedijzer en met schaal in gemarmerde glaspasta – hoogte : 57 cm – getekend French “Schneider” Art Deco lamp in wrought iron and pâte de verre – signed

Lot #: 664

Estimate: €700 - €900

Image

Mooi Art Deco-dressoir in palissander met orgelgebogen front met twee deuren, versierd met gedoreerd bronsbeslag, en met zijkanten telkens met een openklapbare deur – ca 1925/30 Art Deco sideboard in rose-wood

Lot #: 665

Estimate: €250 - €500

Image

Fraaie allicht Franse Art Deco-bijzettafel in geönduleerde esdoorn, wortelnoten- en ebbenhout, ivoor of been – ca 1925/30 probably French Art Deco occasional table in burr of maple and walnut, ebony and ivory or bone

Lot #: 666

Estimate: €300 - €500

Image

SCHNEIDER Art Deco-luster met aparte en mooie montuur in smeedijzer en met schaal in gemarmerde glaspasta – hoogte : 89 cm – ca 1925/30 getekend French “Schneider” Art Deco chandelier in wrought iron and pâte de verre – signed

Lot #: 667

Estimate: €300 - €400

Image

ART DE FRANCE staande Art Deco-lamp met voet in smeedijzer met een kap in gemarmerde glaspasta – hoogte : 156 cm getekend Art Deco “Art de France” lamp in wrought iron and pate de verre – signed

Lot #: 668

Estimate: €150 - €250

Image

MÜLLER frêres LUNEVILLE Art Deco-lamp met smeedijzeren basis en met kap in deels gesatineerd kristalglas – hoogte : 37,5 cm – ca 1925/30 French “Müller frêres Lunéville” Art Deco lamp in wrought iron and glass

Lot #: 669

Estimate: €150 - €200

Image

MÜLLER frêres LUNEVILLE Art Deco-appliek met gechromeerde montuur en met een gesatineerde glasplaat met vrij typisch decor – 23 x 31 – ca 1925/30 French “Müller frêres Lunéville” Art Deco wall light in chromed metal and glass

Lot #: 670

Estimate: €100 - €150

Image

CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) Art Deco-vaas (model 907) in grès met een gestileerd decor (n° D776) van okergele cactussen op een witte craquelé fond – dd 1923 – hoogte : 28 cm ”Ch. Catteau” Art Deco vase in marked “Keramis” earthenware – dd 1923

Lot #: 671

Estimate: €600 - €1,000

Image

CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) Art Deco-vaas (model 895) in grès, gemerkt “Keramis”, met een polychroom decor (n° D821) met fries geometrische motieven en verticale banden met ruiten – dd 1923 – hoogte : 28 cm ”Ch. Catteau” Art Deco vase in marked “Keramis” earthenware – dd 1923

Lot #: 672

Estimate: €800 - €1,500

Image

CHARLES CATTEAU Art Deco-vaas (model 1162) in grès, gemerkt “Boch Keramis”, met een afrikanistisch en minimalistisch polychroom decor (n° D1162) – te dateren in 1928 – hoogte : 23 cm getekend ”Charles Catteau” Art Deco vase in marked earthenware with a polychrome africanistic/minimalistic decor – dd

Lot #: 673

Estimate: €1,000 - €2,000

Image

CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) bolvormige Art Deco-vaas (model 991) in grès, gemerkt “Keramis”, met een gestileerd bladeren- en bloemendecor (n° D1211) – dd 1928 – hoogte : 19 cm ”Ch. Catteau” Art Deco vase in “Keramis” marked earthenware – dd 1928

Lot #: 674

Estimate: €400 - €700

Image

ATELIER DE FANTAISIE CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) vaas (model 762) in faiënce, gemerkt “Keramis”, met een polychroom decor van feniksen met gespreide velugels (n° D1507) – te dateren in 1931 – hoogte : 41 cm ”Atelier de fantaisie Ch. Catteau” Art Deco vase in marked ceramic dd 1931

Lot #: 675

Estimate: €1,000 - €2,000

Image

CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) Art Deco-vaas (model 895) in faience, gemerkt “Boch Keramis”, met een gestileerd decor (n° D815) met bloemenguirlandes – dd 1923 – hoogte : 30 cm gemonogrammeerd ”Ch. Catteau” Art Deco vase in marked “Boch Keramis” ceramic – dd 1923 – with monogram

Lot #: 676

Estimate: €500 - €800

Image

Art Deco-vaas (model 879 – zie boek Marc Pairon) in faience van Boch Keramis – dd 1925 – hoogte : 40 cm Belgian Art Deco vase in “Boch Keramis” ceramic – dd 1925

Lot #: 677

Estimate: €200 - €300

Image

Art Deco-vaas (model 1046) in faïence, gemerkt “Keramis” met een polychroom gestileerd bloemendecor (n° D1847) – dd 1934 – hoogte : 23 cm Belgian Art Deco vase in “Keramis” marked ceramic – dd 1934

Lot #: 678

Estimate: €200 - €300

Image

Art Deco-vaas (model 914) in faience, gemerkt “Keramis”, met een gestileerd decor (n° D1760) van gestileerde pioenen – dd 1933 – hoogte : 35 cm Belgian Art Deco vase in “Keramis” marked ceramic – dd 1933

Lot #: 679

Estimate: €500 - €800