Auction 17.06.2019

De Eland De Zon
Weesperstraat 110
1112 Diemen
Netherlands
[email protected] · +31 (0)20 6230343 · +31 (0)020 6243447

Date of the auction: 17.06.2019

Back

Image

Noten linnenkast met gestoken kuif waaronder 2 spiegeldeuren, Frankrijk ca. 1880, h. 240, br. 136, d. 48 cm

Lot #: 1

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Lot van 2 noten nachtkastjes met marmeren blad met een lade en paneeldeur, Frankrijk ca. 1880, h. 86, br. 39 cm

Lot #: 2

Estimate: €150 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten ledikant met gestoken kuif, Frankrijk ca. 1880. Binnenmaat 134 x 190 cm

Lot #: 3

Estimate: €100 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten toilettafel met spiegelopstand waaronder 3 laden, Frankrijk ca. 1880, h. 146, br. 90, d. 51 cm

Lot #: 4

Estimate: €100 - €150

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten toiletcommode met spiegel opstand waaronder marmeren blad en 5 laden, Frankrijk ca. 1880, h. 186, br. 120, d. 55 cm

Lot #: 5

Estimate: €150 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Grenen gebeitste hoekkast met glazen deur en paneeldeur, Holland 18e eeuw, h. 185, br. 59, d. 36 cm

Lot #: 6

Estimate: €150 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Biedermeier wolwinder, 19e eeuw, h. 107 cm

Lot #: 7

Estimate: €80 - €120

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Biedermeier tafel op kolompoot, 19e eeuw, h. 70, diam. 112 cm

Lot #: 8

Estimate: €80 - €120

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Edwardiaans bureau met opstand met 2 glazen deuren en waaronder schrijfklep en 3 laden, Engeland ca. 1920, h. 195, br. 75, d. 45 cm

Lot #: 9

Estimate: €100 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie topbureau met 2 glazen deuren waaronder schrijfklep, 2 laden en 2 paneeldeuren, Engeland, h. 220, br. 94, d. 46 cm

Lot #: 10

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Bronzen sculptuur van man in handstand, met sign. K. Hall, h. 88 cm

Lot #: 11

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Eiken linnenkast met 2 gestoken paneeldeuren, 19e eeuw, h. 229, br. 104, d. 46 cm

Lot #: 12

Estimate: €200 - €3,000

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten gefineerd Louis XV-stijl kastje met marmeren blad en een paneeldeur met romantische voorstelling en brons beslag, h. 115, br. 56, d. 33 cm

Lot #: 13

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Marmeren piedestal, h. 112, br. 36 cm

Lot #: 14

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Empire chifonniere met 6 laden met bronzen beslag en geflankeerd door 2 zuilen op bolklauwpoten, ca. 1820, h. 150, br. 105, d. 47 cm

Lot #: 15

Estimate: €600 - €800

Date: 17 Jun 2019

Image

Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm

Lot #: 16

Estimate: €900 - €1,200

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie slingertafel met tussenblad, Engeland 19e eeuw, h. 76, bladmaat 105 x 105 tot 147 x 105 cm

Lot #: 17

Estimate: €300 - €500

Date: 17 Jun 2019

Image

Serie van 6 mahonie stoelen met gestoken tussenregel, 19e eeuw

Lot #: 18

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Wortelnoten Louis XV kabinet met gestoken kuif waronder 2 paneeldeuren en 4 laden afgezet met bronzen beslag en baklijst, ca. 1750, h. 241, br. 191, d. 69 cm

Lot #: 19

Estimate: €2,000 - €2,500

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Louis XV-stijl damesbureau met opstand waarin 11 laadjes, schrijfblad en 2 laden, rustend op bolklauwpoten, h. 108, br. 100, d. 59 cm

Lot #: 20

Estimate: €150 - €250

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Empire secretaire met schrijfklep waarachter interieur met 2 ingelegde paneeldeurtje en 9 laadjes waaronder 2 laden geflankeerd door zuilen, Frankrijk ca. 1840, h. 151, br. 117, d. 58 cm

Lot #: 21

Estimate: €600 - €800

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie pottenkastje met jaloeziedeur en lade, 19e eeuw, h. 65, br. 50, d. 34 cm

Lot #: 22

Estimate: €100 - €150

Date: 17 Jun 2019

Image

Deels mahonie gefineerde klepsecretaire onder marmeren blad met interieur achter de klep en 4 laden, 20e eeuw, h. 127 br. 56 d. 36 cm

Lot #: 23

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten Louis XVI-stijl halvemaan kastje met marqueterie ingelegde bloemenmand en vaas, onder marmeren blad 3 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw., h. 84. br. 76, d. 38 cm. (gestempeld achterzijde Hopilliart & Leroy Parijs

Lot #: 24

Estimate: €300 - €500

Date: 17 Jun 2019

Image

Stel noten Chippendale-stijl armstoelen, etiket onderzijde H. Pander & Zonen

Lot #: 25

Estimate: €100 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Seminaire met 7 laden, 5 laden afgezet met koperen beslag, ca. 1840, h. 171, br. 119, d. 53 cm

Lot #: 26

Estimate: €700 - €1,000

Date: 17 Jun 2019

Image

Tapijt, Najafabad, 395 x 300 cm

Lot #: 27

Estimate: €500 - €700

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten porseleinkast met gegolfde kap waaronder 2 glazen deuren en 3 laden op krulpoten, kast met marqueterie ingelegd bloemdecor, 19e eeuw, h. 226, br. 198, d. 42 cm

Lot #: 28

Estimate: €800 - €1,200

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten Louis XVI hoekkastje met marqueterie van urn met bloemen gedragen door putti met bloemen rand, 18e eeuw, h. 80, br. 47, d. 33 cm

Lot #: 29

Estimate: €300 - €500

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Biedermeier haardscherm met petit point bekleding met afbeelding van jager in landschap, 19e eeuw, 113 x 74 cm

Lot #: 30

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019