Auction 17.06.2019

De Eland De Zon
Weesperstraat 110
1112 Diemen
Netherlands
[email protected] · +31 (0)20 6230343 · +31 (0)020 6243447

Date of the auction: 17.06.2019

Back

Image

Eiken Mechelse buffetkast met glas-in-lood raam in opstand waaronder een lade en paneeldeur geflankeerd door leeuwenkoppen, h. 235, br. 93, d. 53 cm

Lot #: 149

Estimate: €150 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Staand horloge met kuif in gestoken eiken kast, eind 19e eeuw, h. 238 cm

Lot #: 150

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Clubfauteuil overtrokken met leer

Lot #: 151

Estimate: €800 - €1,200

Date: 17 Jun 2019

Image

Tapijt, Heriz, 390 x 280 cm

Lot #: 152

Estimate: €400 - €600

Date: 17 Jun 2019

Image

Zwart gepolitoerd Willem III dressoir met marmeren blad waaronder 4 paneeldeuren met gestoken jacht en granaatappel ornamenten, Holland ca. 1880, h. 100, br. 175, d. 65 cm

Lot #: 153

Estimate: €400 - €600

Date: 17 Jun 2019

Image

Studenten lamp met groen glazen kap op messing voet

Lot #: 154

Estimate: €50 - €100

Date: 17 Jun 2019

Image

Grenenhouten spekkast met paneeldeur en 3 laden, 19e eeuw, h. 95, br. 93, d. 47 cm

Lot #: 155

Estimate: €150 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Pendule in albasten kast bekroond met leeuw, h. 27 cm. (glas defect en twee 3-lichts kandelaars (1 x defecten

Lot #: 156

Estimate: €80 - €120

Date: 17 Jun 2019

Image

Teakhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren, h. 91, br. 200, d. 50 cm

Lot #: 157

Estimate: €100 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Schoorsteen pendule bekroond met oosterse krijger te paard en leeuwin in zwart marmeren pendule, Frankrijk 19e eeuw, h. 55 cm

Lot #: 158

Estimate: €300 - €400

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Empire trumeau met marmeren blad, de spiegel geflankeerd door zwartlak pilasters, 19e eeuw, h. 81, br. 67, d. 30 cm

Lot #: 159

Estimate: €500 - €700

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Louis XVI-stijl bijzettafel met 2 zijbladen en 2 laden, h. 76, br. 187, d. 90 cm

Lot #: 160

Estimate: €80 - €120

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten Renaissance-stijl armstoel met gestoken armleuningen. (schade aan stof

Lot #: 161

Estimate: €80 - €120

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten gefineerd Louis XV commode met marmeren blad en onderin 2 laden met decor van bloemenmand, h. 78, br. 62, d. 37 cm

Lot #: 162

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Louis XV-stijl hemelbed met goudlak guirlandes. matrasmaat: 200 x 160 cm

Lot #: 163

Estimate: €300 - €500

Date: 17 Jun 2019

Image

Goudlak Louis XV-stijl salonameubelement, bestaande uit tweezitsbank en 2 armstoelen met gebloemde bekleding

Lot #: 164

Estimate: €300 - €400

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten gefineerd Louis XVI-stijl tafel met decor van bloemen op taps toelopende poten verbonden door regels, h. 56, br. 100, d. 50 cm

Lot #: 165

Estimate: €150 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Tapijt, Meshed, 380 x 300 cm

Lot #: 166

Estimate: €500 - €700

Date: 17 Jun 2019

Image

Schoorsteenpendule met harp en geflankeerd door jonge minotaurussen en 2 vijflichts kandelaars, adres: Regnant a Paris

Lot #: 167

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Louis XVI-stijl pendule met koperen kast op marmeren zuilen en 2 zijschalen, Frankrijk, h. 40 cm

Lot #: 168

Estimate: €100 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Pendule in zamak kast bekroond met zittende dame bij tuinhek onder glazen stolp, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 49 cm

Lot #: 169

Estimate: €100 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Pendule brocot visible escapement "met zichtbaar anker" in zwart marmeren kast met kwikslinger en 2 marmeren zijschalen, Frankrijk 19e eeuw, h. 50 cm

Lot #: 170

Estimate: €300 - €500

Date: 17 Jun 2019

Image

Noten Louis XV-stijl rijkgestoken salontafel met marmeren blad, h. 46, br. 105, d. 60 cm

Lot #: 171

Estimate: €100 - €150

Date: 17 Jun 2019

Image

Tapijt, Heriz 395 x 290 cm

Lot #: 172

Estimate: €500 - €1,000

Date: 17 Jun 2019

Image

Goudlak Louis XV-stijl vitrinekast met een glazen deur en relief decor van bloemen, h. 208, br. 100, d. 50 cm. (zijglas ontbreekt

Lot #: 173

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie cheval spiegel met gestoken kuif met schelpmotieven in houder, h. 192 cm

Lot #: 174

Estimate: €150 - €200

Date: 17 Jun 2019

Image

Polychroom houten en deels gipsen carrousel paard met paardenhaar staart op statief, h. 127 cm

Lot #: 175

Estimate: €800 - €1,200

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Victoriaanse commode met 6 laden, Engeland ca. 1880, h. 188, br. 137, d. 64 cm

Lot #: 176

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Mahonie Biedermeier bonheur, opstand met gestoken kuif en spiegeldeur waaronder een lade en 2 paneeldeuren, Holland 19e eeuw, h. 227, br. 112, d. 50 cm

Lot #: 177

Estimate: €200 - €300

Date: 17 Jun 2019

Image

Louis XV-stijl Cheval spiegel met gestoken kuif in standaard op klauwpoten, h. 212, br. 90 cm

Lot #: 178

Estimate: €150 - €200

Date: 17 Jun 2019