Ludwik Klimek

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, 54/56 Nowy Świat St.

Date of the auction: 05.08.2020

Back

Image
Ludwik Klimek

Martwa natura z bukietem
olej, płótno, 61 x 50 cm, sygn. l.d.: Klimek

Lot #: 1

Opening: PLN6,000

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Port w Nicei
olej, płótno, 27 x 35 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: KLIMEK

Lot #: 2

Opening: PLN3,800

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Villefranche, 1966 r.
olej, płótno, 38 x 45, 5 cm, sygn. i dat. p.d.: KLIMEK 66

Lot #: 3

Opening: PLN5,500

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Sophie
akwarela, gwasz, papier, 63,5 x 47,5 cm w świetle passe-partout

Lot #: 4

Opening: PLN3,200

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Irene
akwarela, gwasz, papier, 64 x 47,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr. d.: L. KLIMEK

Lot #: 5

Opening: PLN3,500

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Charlotte
akwarela, gwasz, papier, 64 x 48,5 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: KLIMEK

Lot #: 6

Opening: PLN3,200

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Akt z żółtym kwiatem, Adele
pastel, papier, 64 x 49,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Lot #: 7

Opening: PLN3,200

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Jacqueline
pastel, papier, 48 x 63,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: KLIMEK

Lot #: 8

Opening: PLN3,200

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Lesya
pastel, papier, 48 x 64 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Lot #: 9

Opening: PLN3,800

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Monique
pastel, papier, 48,5 x 63,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Lot #: 10

Opening: PLN3,800

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Zamyślona
pastel, papier, 63,5 x 48,5 cm, sygn. p.d.: Klimek

Lot #: 11

Opening: PLN4,200

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Paloma
sangwina, pastel, papier, 52 x 35,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Lot #: 12

Opening: PLN0

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Modelka
pastel, papier, 51 x 39 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: L. KLIMEK

Lot #: 13

Opening: PLN0

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Na włoskiej plaży
ołówek, papier, 52 x 34,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Lot #: 14

Opening: PLN2,500

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Irene
pastel, papier, 63 x 48 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: KLIMEK

Lot #: 15

Opening: PLN3,800

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Chloe
ołówek, pastel, papier, 63 x 48,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: KLIMEK

Lot #: 16

Opening: PLN3,800

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Akt z lustrem - Jestem piękna
pastel, papier, 64 x 48,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: L. KLIMEK

Lot #: 17

Opening: PLN4,200

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Księżniczka
pastel, papier, 63,5 x 48,5 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: KLIMEK

Lot #: 18

Opening: PLN4,200

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Zakochana
pastel, papier, 48,5 x 63,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: L. KLIMEK

Lot #: 19

Opening: PLN4,200

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Marina
olej, płótno, 60 x 81 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: KLIMEK

Lot #: 20

Opening: PLN7,500

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Na plaży
sangwina, papier, 52 x 35 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Klimek

Lot #: 21

Opening: PLN3,800

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Paloma II
pastel, papier, 53 x 36 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: KLIMEK

Lot #: 22

Opening: PLN3,800

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Marthe
akwarela, gwasz, papier, 59,5 x 47 cm w świetle passe-partout, p.d.: pieczęć z ATELIER KLIMEK 1998

Lot #: 23

Opening: PLN3,800

Date: 5 Aug 2020

Image
Ludwik Klimek

Noele
tech. mieszana, tektura, 48 x 63 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: L. KLIMEK

Lot #: 24

Opening: PLN5,000

Date: 5 Aug 2020