Veiling 33 sessie 1

ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867

Date of the auction: 26.04.2021

Back

Image
Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst Prijsindicatie: € 40 - € 80 Startprijs: € 20,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Borduurwerk in lijst gedateerd 1868. Conditie In goede staat. Afmetingen 46,5 x 63 cm. Antiek Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te

Lot #: Borduurwerk

Estimate: €40 - €80

Date: 26 Apr 2021

Image
Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek Prijsindicatie: € 100 - € 200 Startprijs: € 50,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Postzegeltableau op melkglas. Van postzegels knipsel in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw. Conditie

Lot #: Postzegeltableau,

Estimate: €100 - €200

Date: 26 Apr 2021

Image
Hemelglobe

Hemelglobe Prijsindicatie: € 600 - € 900 Startprijs: € 300,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Hemelglobe in notenhouten tafel met kompas in de voet, gemerkt Dietrich Reimers Neu bearbeitet von Dr. H Gewecke. Verlag von D. Riemer (E. Vohsen) Berlin. Circa 1900

Lot #: Hemelglobe

Estimate: €600 - €900

Date: 26 Apr 2021

Image
Vaas, Makkum

Vaas, Makkum Prijsindicatie: € 40 - € 80 Startprijs: € 20,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Aardewerk vaas met decor van een pauw, Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw. Conditie Chip onderkant rand. Afmetingen Hoogte 21,5 cm en diameter 13 cm. Curiosa Log in of

Lot #: Vaas,

Estimate: €40 - €80

Date: 26 Apr 2021

Image
Theepot, Heerwagen Denemarken

Theepot, Heerwagen Denemarken Prijsindicatie: € 80 - € 160 Startprijs: € 40,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Theepot aardewerk, Erling en Karin Heerwagen Studio Art Pottery Denmark. Circa 1965. Conditie In goede staat. Afmetingen Hoogte 26 cm en breedte 33 cm

Lot #: Theepot,

Estimate: €80 - €160

Date: 26 Apr 2021

Image
Kamergemak

Kamergemak Prijsindicatie: € 40 - € 80 Startprijs: € 20,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Biedermeier kamergemak/stilletje. Mahoniehouten kastje voor po. Eind 19e eeuw. Conditie In redelijke staat. Afmetingen Hoogte 70 cm, breedte 55 cm en diepte 37 cm. Antiek Log

Lot #: Kamergemak

Estimate: €40 - €80

Date: 26 Apr 2021

Image
Bronzen beeld

Bronzen beeld Prijsindicatie: € 60 - € 120 Startprijs: € 30,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Bronzen beeld, uitgave 25 jaar maag lever darm stichting. Conditie In goede staat. Afmetingen Hoogte 22,5 cm en breedte 18 cm. Kunst Log in of registreer een account om

Lot #: Bronzen

Estimate: €60 - €120

Date: 26 Apr 2021

Image
Beelden, Royal Copenhagen

Beelden, Royal Copenhagen Prijsindicatie: € 40 - € 60 Startprijs: € 20,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Twee porseleinen beelden, een kat en een pinguïn. Royal Copenhagen Denmark. Conditie Een voet pinguïn gelijmd. Afmetingen Max. hoogte 13 cm en max. breedte 11

Lot #: Beelden,

Estimate: €40 - €60

Date: 26 Apr 2021

Image
Wandborden en dekselschaal, Makkum

Wandborden en dekselschaal, Makkum Prijsindicatie: € 40 - € 80 Startprijs: € 20,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Twee wandborden en dekselschaal, Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw. Conditie In goede staat. Afmetingen Max. hoogte 12 cm en max. diameter 28 cm. Curiosa

Lot #: Wandborden

Estimate: €40 - €80

Date: 26 Apr 2021