World of Wonders. Paintings and applied art from various private collections

BVA Auctions, Kryptonweg 8, 3812 RZ Amersfoort, Netherlands
art@bva-auctions.com · +31 33 460 0070

Date of the auction: 23.01.2022

Image
Lot number 16203
Engeland - C.S. Harris & Sons Ltd - Zilveren bokaal - Londen, 1903
Opening
€40
ca. US$45
Image
Lot number 16204
Duitsland - Robbe & Berking - Twee zilveren dienlepels - 20e eeuw
Opening
€25
ca. US$28
Image
Lot number 16206
Drie zilveren vaasjes
Opening
€20
ca. US$22
Image
Lot number 16207
Twee zilveren vaasjes, eerste gehalte
Opening
€20
ca. US$22
Image
Lot number 16225
Denemarken - Cort Hannibal - Zilveren dienlepel - Copenhagen, 1923
Opening
€10
ca. US$11
Image
Lot number 16226
Denemarken - Zilveren dienlepel - Copenhagen, 1930
Opening
€10
ca. US$11
Image
Lot number 16227
Engeland - Zilveren driepas blaker
Opening
€10
ca. US$11
Image
Lot number 16228
Zilveren asbak, klok en brievenstandaard
Opening
€10
ca. US$11
Image
Lot number 16229
Diversen zilveren rijk bewerkte asbakken, schalen en bestek
Opening
€90
ca. US$103
Image
Lot number 16230
Divers zilver gemerkt 800 en 835
Opening
€25
ca. US$28
Image
Lot number 16232
Zilveren taartschep, sauslepel, twee bekers en spiegeleischep
Opening
€20
ca. US$22
Image
Lot number 16233
Duitsland - Driedelig zilveren theeservies - 20e eeuw
Opening
€100
ca. US$114
Image
Lot number 16234
Zilveren eenlichts kandelaar in Louis XVI stijl
Opening
€40
ca. US$45
Image
Lot number 16235
Twee zilveren etuis en een gemonogrammeerde kaptafelset
Opening
€20
ca. US$22
Image
Lot number 16236
Twee zilveren bekers, twee eenlichts kandelaars en een strooier
Opening
€40
ca. US$45