4 CHATIÈRES EN ZINC. ÉPOQUE XIXe – ACCIDENTS Ht 45 (18") X 45 (18") X 60 (24") cm Base 65 (26") X 65 (26") cm ZINC ROOF AERATION ACCIDENTS - 4 UNITS