4 Chinese borden 4 porseleinen waaronder. stel Chinees porseleinen famille rose borden met polychroom decor van prunus, eind 18e eeuw (1 x A, 1 x D), Qianlong roombordje (B) en Samson bordje met polychroom chinoiserie decor (A)