42/18/159 2018
akryl, olej, płótno, 100 × 80 cm, opisany na odwrocie: [monogram artysty] | Dilan Abdulla | 42/18/159 | olej, akryl, płótno | 100x80 cm| 2018 r.
42/18/159 2018