70/2224 [Studentica. Groningen]. Lot of ±120 mainly small publications, ±1850-1970, but mainly before 1940, nearly all orig wr. (or without wr. as publ.), 8vo, including a few duplicates. - Occas. wr. dam./ loose. = Interesting collection, incl. i.a. songs, speeches, regulations, memorial booklets etc. I.a. J.A. van ROIJEN, Openingsrede tot het feest gevierd te Groningen (...) 1844, ter herinnering van den akademischen leeftijd over de jaren 1820-1830 (1844); SPANDAW, Bij het plegtig herdenken van onzen Akademietijd (1844); JORIS BROMMINCK (= A.F.H. l'Espinasse), Waarachtige physiologie van den student (1846); PROGRAMMA van de plegtigheden en feesten, welke zullen plaats hebben ter gelegenheid van de overdragt en inwijding van het met krachtige hulp van de provincie, door de stad Groningen opgerigt Akademie-gebouw (1850); CHRONOLOGISCH-ALPHABETISCHE LIJST der deelgenooten aan de Vereeniging van Oud-Studenten, bij de inwijding van het nieuwe Akademie-gebouw (1850); A. MODDERMAN, Woorden voor de koorgezangen, welke zullen worden uitgevoerd bij de feestelijke inwijding van het nieuw Akademiegebouw (1850); ALBUM der Deelnemers aan de Reünie van Oud-Studenten, te Groningen (1860, 8p. w. facs. of signatures, lithogr. wr., 4to); W.J. WENDEL, Groningens Akademiefeest van Spetember 1864 (n.d., 5 lithogr. plates, later plain hcl.); W. HECKER, Toespraak ter opening der Reünie van Oud-Studenten der Groningsche Hoogeschool (1879); ONTWERP VAN WET voor het Groningsch Studentencorps (1889); W. HECKER, Dichtregelen ter opening der Reünie van Oud-Studenten der Groningsche Hoogeschool (1889); W-A., Gedichten en Rijmen uit mijn Studententijd (1889); WET voor het Groningsch Studentencorps (1897); A.W. ROMKES, Feestrede ter opening der Reünie van Oud-Studenten der Groningsche Hoogeschool (1899); FEESTWIJZER voor de Viering van het Acht-en-Vijftigste Lustrum der Groningsche Hoogeschool (1904, orig. gilt cl.); BESCHRIJVING DER MASKERADE (...) bij gelegenheid van het 59ste lustrum van het Groningsch Studentencorps Vindicat Atque Polit (1909, orig. limp cl.); PROGRAMMA van de Soirée Amusante, aangeboden aan de H.H. Reünisten door De Scherpe Wespen (1914); MEISJES-STUDENTEN LIEDJES (±1929); SPEYER STUDENTENOPPASSER, Herinneringen van en aan hem (1949); GRONINGER STUDENTEN ROEIVERENIGING "AEGIR", Programma der nationale roeiwedstrijden (1949).