Schoolplaten van Ned. Oost Indië. E. Nijland. Utrecht, C.H.E. Breijer, 1897. 9 platen uit de serie van 12. De nummers 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11 en 12. Een Javaansch erf I en II, een rijstveld, de buffel, tooneel en muziek, vervoermiddelen I, een markt, eene moskee en Modjo Warno. De platen in chromolitho met linnen beschermrand. Bovenaan gaatjes, geringd en bindlinten; in bijbehorende map met titel; lichte gebruikssporen. Bijzondere en vroege serie. (totaal 9 in map)