Auction archive: Lot number 32

Andrzej Gieraga (b. 1934)

Opening
PLN3,600
ca. US$1,244

Andrzej Gieraga (b. 1934)

Opening
PLN3,600
ca. US$1,244

Andrzej Gieraga (b. 1934) W. n. t. pr, 2004 r. technika mieszana, relief/płyta, 70 x 70 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ GIERAGA | W. n. t. pr., 70 x 70 cm | tech. mieszana | 2007' W 1971 r. uzyskał dyplom łódzkiej PWSSP, której w latach 1987-90 był prorektorem, a od 1990 jest profesorem. Dla jego twórczości najbardziej charakterystyczne są geometryczne kompozycje. Jest autorem cyklu "Czerń i Biel", "Uskrzydlenia", a także cyklu obrazów, oznaczonych cyframi rzymskimi, których numeracja doszła do CC.

25 Nov 2010
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

25 Nov 2010
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600