Andrzej Żurek (ur. 1960 r.) "Wielka drobiowa", 1997 r. olej/płótno, 89 x 116 cm (w świetle oprawy) sygnowany, datowany i opisany na odwrociu l.g.: 'ANDRZEJ | ŻUREK | POZNAŃ | 1997 R', p.g.: 'WIELKA | DROBIOWA' na ramie śr. d. plakietka z opisem: 'ANDRZEJ ŻUREK | WIELKA DROBIOWA 1997 | KOLEKCJA ART & BUSINESS CLUB' Estimate: 3 200 - 5 000 PLN PLN EUR GBP USD 733 - 1 145 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 69914 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19