ANETTE HARBOE FLENSBURG Danmark, född 1961 Flowers and Circles 1 Signerad på baksidan Anette Flensburg. Olja på duk, 180 x 180 cm. Utförd 1999 Signed verso. Oil on canvas. UTSTÄLLD "Poetry and Power", Anette Harboe Flensburg, Galerie Leger, Malmö, 2001, återgiven i utställningskatalogen