Anna Iskierska (ur. 1985 r., Złotoryja) Bez tytułu, 2015 r. olej/płótno, 100 x 70 cm na odwrociu opisany: 'ISKRA' Absolwentka Malarstwa na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (2009). Wystawy: 2005 – wystawa zbiorowa pracowni, hol ASP, Wrocław; 2008 - wystawa zbiorowa pracowni, aula ASP, Wrocław; 2008 - „World Trade Statement”wystawa zbiorowa, ul.Jana Ewangelisty Purkyniego, Wrocław; 2009 - wystawa zbiorowa pracowni, aula ASP, Wrocław; 2009 – wystawa zbiorowa z Flashgallery, Wrocław; 2010 – wystawa zbiorowa z Flashgallery, Wrocław; Inspirują ją kobiety oraz towarzyszące im emocje.