Anna Molska Artur Żmijewski (ur. 1983, Prudnik) (ur. 1966, Warszawa) Bez tytułu, 2018 r. akwarela, technika mieszana/papier, 36,5 x 53,5 cm sygnowany p.g.: pieczątką autorską 'ARTUR | ŻMIJEWSKI', ołówkiem ANNA | MOLSKA' Estimate: 3 000 - 5 000 PLN PLN EUR GBP USD 702 - 1 169 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information Note Żmijewski to artysta multimedialny i redaktor artystyczny kwartalnika "Krytyka Polityczna". W latach 1990-95 studiował na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2005 reprezentował Polskę w pawilonie narodowym na Biennale w Wenecji. We wrześniu 2010 został wybrany na kuratora Biennale Sztuki Współczesnej w Berlinie. Prezentowaną na aukcji pracę stworzył wspólnie z Anną Molską - artystką sztuk wizualnych, posługującą się głównie medium filmowym. W latach 2003-08 Molska studiowała na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie w czerwcu 2008 obroniła dyplom w Pracowni Przestrzeni Audiowizualnej prowadzonej przez prof. Grzegorza Kowalskiego. W 2009 została nominowana do nagrody Deutsche Banku "Spojrzenia". Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 78338 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19