Auction archive: Lot number 221

Anna Niesterowicz (ur. 1974, Warszawa)

Opening
PLN2,000 - PLN4,000
ca. US$518 - US$1,037

Opening
PLN2,000 - PLN4,000
ca. US$518 - US$1,037

Anna Niesterowicz (ur. 1974, Warszawa) Tak jak u sióstr, ale inaczej, 2005 r. flamaster/papier, 20 x 28 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘ANNA NIESTEROWICZ 2005’ Estimate: 2 000 - 4 000 PLN PLN EUR GBP USD 468 - 935 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist Mieszka i pracuje. W latach 1995-2000 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Rzeźby. W 2003 otrzymała stypendium Polskiej Fundacji Kultury, zaś w 2001 - iaab w Szwajcarii. Tworzy filmy wideo, rysunki, obiekty, instalacje, ilustracje dla prasy. Pisze teksty - publikowała w "Czereji", katalogach wystaw. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 78777 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 20

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600