Auction archive: Lot number 65

Antwerp school] - Lot grafische werken

€150 - €200
ca. US$160 - US$214

€150 - €200
ca. US$160 - US$214

Antwerp school] - Lot grafische werken en 13 tekeningen , einde 19e-begin 20ste e. Verschillende kunstenaars, technieken en formaten. Sommige lichtjes gebruind. 7 ingelijst. Goede algemene staat.
Linnig, Egid - [ Aangemeerd ], s.d. Ets, velijn papier; gesign. en gedat. bovenaan in de plaat. Ingelijst. - Linnig, Jan - [ 6 etsen van pittoreske hoekjes ], s.d. Kopergrav., versch. formaten; gesign. onderaan in de plaat. - De Braekeleer, Ferdinand - [ Blinde jongen ], s.d. Kopergrav.; gemonogr. in de plaat. - De Braekeleer, Henri - [ Aan het raam ], s.d. Niet gesign. - Id. - Antwerpen , s.d. Kleine ets; getit. (omgekeerd) en gesign. in de plaat. - Schaefels, Hendrik - [ Vleeshuis ], 1886. Gesign. en gedat. in de plaat. Gekleurd (roestvlekjes). - Hageman, Victor - 4 etsen , s.d. Versch. formaten. Mooie portretten van emigranten, 1 blauwgroen, 1 bruin en 2 zwart gedrukt. Afkomstig uit een portfolio "Aquafortistes belges", evenals de bijgevoegde werken van Pol Dom , Theo Jacobs , V. Vanderveken , P. Diericx , De La Haye , C. Van Offel , René Bosiers , Alf. Van Beurden , M. Seghers , Ch. Mertens , A. De Laet en J. Posenaer , waarvan enkele gesign. en de andere met een naametiket zijn voorzien. - Van der Loo, Marten - 2 aquatinten , s.d. Een bruggetje en een interieur (roestvlekjes) voorstellende; gesign. - Vandekerckhove, Jaak - " Paternosterstraat - Antwerpen ", 1954, gemonogr. links onder. - Id. - 2 andere grafische werkjes. - Weygers, Jos - 10 gewassen pentekeningen van Kempische hoevetjes, s.d.; meestal gesign. - Theys, F. - [ Zee ], [ Duinen ], [ Duin met huis en boom ], 3 bijzonder fijn uitgewerkte potloodtekeningen. Bijgevoegd : 13 originele etsen uit een portfolio "L'Illustration Moderne", gedrukt op een mooi velijn papier te Parijs door A. Cadart, 1873. Collectie van front. en 12 werken van o.m. Berthe Delorme Jules Laurens, G. Duseigneur, H. Gonnard, etc. Enkele met wat gebruinde randen of met roestvlekjes. (58 st.)

29 Apr 2017
The Romantic Agony Book & Print Auctions
Auquaductstraat 38-40B
1060 Brüssel
Belgium
auction@romanticagony.com
+32 2 5441055
+32 2 5441057

29 Apr 2017
Auquaductstraat 38-40B
1060 Brüssel
Belgium
auction@romanticagony.com
+32 2 5441055
+32 2 5441057