Auguste Henri Musin (1852 - 1920) ŁODZIE olej/płótno, dublowane, 81 x 66 cm sygnowany p. d.: 'August Musin' ODWROCIE: na blejtramie papierowa naklejka - 'Rayons Loyes Calme sur | l'Escaul (Pays Bas.) | Auguste Musin | Bruxelles.' Malarz marynista oraz rysownik. Działał w Brukseli.