Objektsbeskrivning AUGUSTUS NAZZARO USA, born 1984 A Show of Force, 2013 Signerad på baksidan. Akryl på pannå, 142 x 111,5 cm. PROVENIENS: Halsey McKey Gallery, East Hampton NY