Auction archive: Lot number 5

Barbara Olszewska (ur. 1990 r., Białystok)

Opening
PLN1,600
ca. US$429
Auction archive: Lot number 5

Opening
PLN1,600
ca. US$429

Barbara Olszewska (ur. 1990 r., Białystok) Chichot, 2015 r. olej/płótno, 92 x 73 cm sygnowany p.d.: 'B.Olszewska' Absolwentka Liceum Plastycznego w Supraślu. Dyplomowany technik plastyk w specjalizacji tkanina artystyczna. Zajmuje się malarstwem sztalugowym olejnym i ściennym, rysunkiem oraz tkactwem. Studentka V roku ASP w Warszawie na wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki specjalizacja malarstwo sztalugowe i polichromia. Osiągnięcia: - I miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" w 2005 roku, rok później I miejsce w województwie podlaskim; - I miejsce w konkursie plastycznym na najlepszy portret ks. Stanisława Konarskiego w 2005 roku; - I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach Kampanii Profilaktyczno- Edukacyjnej pod hasłem "Nie truj się" w 2004 roku; -współpraca z galerią "Vinci" w Łodzi w latach 2009-2015 - udział w "MUSKAU ART PROJECT w poszukiwaniu tożsamości miejsca" w roku 2014; prace wystawione w Galeria Nowy Wiek, Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.

Auction archive: Lot number 5
14 Apr 2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auction archive: Lot number 5
14 Apr 2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600