(Bible) - Ens. 3 ouvrages - VEKITI, Turano.- Het catholyck memory-boeck. Loven, Bernardyn Maes, 1648. In-12° : [8]-1057-[10-1 bl.] pp. (n.c., vervuild, lichte watervlek...). Eigentijdse spitselband : perkament, gladde rug (licht vervuild, gewreven, veelvuldige aantekeningen op schutbladen). Heruitgave van deze omstandige, populaire verklaring van de H. Schriftuur en zeldzame Leuvense druk. BIJGEVOEGD : VONDEL, J. van den.- Palamedes. Amersfoort, Braakman, 1707. In-12°. Eigentijds perkamenten band (versleten ex.).-- CATS, J.- Spiegel van den Ouden ende Nieuwen Tijdt. 's Graven-Hage, Isaac Burchoorn, 1632. In-4°, grote vignetten naar Adriaan van Venne. Idem (idem). ¶ Réunion de 3 éditions en néerlandais : une explication populaire de la Bible et 2 éditions littéraires (intéressants mais fort us.). Drouotlive.com Read more