DAWID (Björn Dawidsson) född 1949 M+M Signerad, daterad och numrerad på baksidan Dawid 1990, AP. Gelatinsilverfotografi, 28 x 21 cm. UTSTÄLLD Museum Folkwang, Essen 1993, samma motiv