beide platten verguld met centraal ornament, bloemen op de hoeken en een omlijsting, rijk vergulde, geribde rug, alle sneden verguld en geciseleerd, de gouden klampjes gemerkt met gekroond wapenschildje, jaarletter G (?, 1791) en merkje van de maker (?). Prachtig en luxueus boekbandje in uitstekende staat, met als inhoud: (1) Orde der feest- en lijdens-texten, welke jaarlijks gepredikt worden voor de Nederduitsch Hervormde Gemeente te Rotterdam (...). Waar achter eene verbeterde naamlijst der leeraaren (...). Rotterdam, A. Bothall, 1791, XVI,176 p., goedgekeurd in pen door D. Baise op de keerzijde van de titelpagina; (2) Het boek der psalmen (...). Haarlem, J. Enschedé en Zoonen, 1787, 492 p., goedgekeurd in pen door Johannes Trellont in de "Acte van Consent".