zwart imitatie-haaienleer met overslag waarop in het midden de geciseleerde gouden klamp, met als inhoud Het Nieuwe Testament, Het boek der psalmen en Evangelische gezangen (1862) (voorplat los, 1 spijkertje van klamp ontbreekt). (2) Boekband met zilveren klamp, verguld kalfsleer, alle sneden verguld, de klamp gemerkt met jaarletter H (?) en nog een ongeïdentificeerd merkje, met als inhoud Het boek der psalmen, nevens de gezangen (1778) en een later in het boek geplakt dun boekje met de Orde der feest- en lijdensteksten (1841), de Psalmen goedgekeurd in pen door Henricus Spykers in de "Acte van Consent" (leer met enige slijtage) (totaal 2).