Auction archive: Lot number 596

[Boekbanden] Twee stuks: (1) Boekband met gouden klamp,

Auction 29.06.2020
29 Jun 2020
€70 - €140
ca. US$78 - US$157

Auction 29.06.2020
29 Jun 2020
€70 - €140
ca. US$78 - US$157

zwart imitatie-haaienleer met overslag waarop in het midden de geciseleerde gouden klamp, met als inhoud Het Nieuwe Testament, Het boek der psalmen en Evangelische gezangen (1862) (voorplat los, 1 spijkertje van klamp ontbreekt). (2) Boekband met zilveren klamp, verguld kalfsleer, alle sneden verguld, de klamp gemerkt met jaarletter H (?) en nog een ongeïdentificeerd merkje, met als inhoud Het boek der psalmen, nevens de gezangen (1778) en een later in het boek geplakt dun boekje met de Orde der feest- en lijdensteksten (1841), de Psalmen goedgekeurd in pen door Henricus Spykers in de "Acte van Consent" (leer met enige slijtage) (totaal 2).

29 Jun 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

29 Jun 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138