Serie V. Etudes de systématique et de géographie botaniques sur la flore du Bas et du Moyen-Congo. Em. de Wildeman. Vol. I. fasc. I, II en III, Vol II. fasc. I, II en III, Vol. III. fasc. I, II en III. Bruxelles. Spineux. 1903-1912. Folio, 3 delen in 9 oorspronkelijke papieren omslagen van "Annales du Musee du Congo Belge". Losbladige katernen en 211 platen (litho en foto), waarvan 2 in kleur. Vol. III, fasc. III zonder de prenten, zoals vaker bij deze uitgave. De papieren omslagen met sterke gebruikssporen, de platen in bijna perfecte staat. (totaal 9)