Auction archive: Lot number 329

Den verstandigen vromen ridder, Don Quichot de la Mancha [...].

€250 - €300
ca. US$280 - US$337

€250 - €300
ca. US$280 - US$337

CERVANTES Saavedra, Miguel de.- Den verstandigen vromen ridder, Don Quichot de la Mancha [...]. T' AMSTERDAM, JAN ROMAN EN PIETER VISSER, 2 delen in 1 vol. in-8° : 412 incl. gegrav. titelplaat, [2]-426-[29] pp.; 24 pl. (sporadische roestvlekjes). Begin 19de eeuwse band : rood half-kalfsleder met perkamenten hoeken, platten van gemarmerd papier, rug met ribben (platten gewreven en licht vervuild).

Zesde en gecorrigeerde druk van de vertaling (1ste Nl. uitg. : 1657; 1ste Sp. uitg. : 1617) door Lambert van den Bos (1620-1698), conrector van de Latijnse school in Dordrecht en belangrijk vertaler. Voor deze uitgave werd de tekst bewerkt door Gotfried van Broekhuizen (1681-1708). Geïllustreerd met een titelplaat door Laurens Scherm en 24 kopergravures. # Van der Steur, cat. 25, deel I, p. 198 (zelfde uitgave, zelfde jaar maar op het adres van Graal en Van Heekeren). -- 6e édition de la traduction par van den Bos et van Broekhuizen, illustrée d'1 titre gravé par Laurens Scherm et de 24 pl. Demi-veau rouge à coins de vélin du début du 19e s. (qqs pet. rouss., rel. frottée et salie). Top J'enchéris

13 Oct 2015
Librairie Henri Godts
Avenue Louise 230
1050 Bruxelles
Belgium
books@godts.com
+32 (0)2 6478548
+32 (0)2 6407332

13 Oct 2015
Librairie Henri Godts
Avenue Louise 230
1050 Bruxelles
Belgium
books@godts.com
+32 (0)2 6478548
+32 (0)2 6407332