Auction archive: Lot number 10

Chazme718 (ur.1980 r., Laufen w Szwajcarii)

Opening
PLN2,800
ca. US$884

Opening
PLN2,800
ca. US$884

Chazme718 (ur.1980 r., Laufen w Szwajcarii) MEGAPOLIS_Dynamic growth, 2012 r. technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm sygnowany p.d.: 'CHAZME | 718' Od połowy lat 90 malował graffiti w takich składach jak UOP, HND, KSA, KTR czy MIAMI VICE. Jest absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej (dyplom w 2008 roku pod kierunkiem prof. Molskiego). W swojej twórczości, zarówno prezentowanej na płótnach jak i murach, łączy elementy sztuki miejskiej z architektonicznymi i geometrycznymi motywami. Oprócz murali zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. Wybrane wystawy: "Laktacje nieholenderskie" ,wystawa zbiorowa, Warszawa/Łódź/Berlin 2007 "Chazme vs. 718", wystawa indywidualna, galeria Baraka, Kraków 2008 "Stroke01 urban art fair", wystawa zbiorowa, Monachium 2009 "Hat trick", wystawa zbiorowa, Recoat gallery, Glasgow 2010 "Sepe/Chazme718 Kolaboo", wystawa łączona, Nizio gallery, Warszawa 2010 „Pierwsza Polska Aukcja Street Artu” Dom aukcyjny Rempex, Warszawa 2011 "Stroke03 urban art fair", wystawa zbiorowa, Monachium 2011 „Start to Hangart” galeria Klimy Bocheńskiej, wystawa zbiorowa, Warszawa 2011 "Street Art. VS Graffiti" wystawa zbiorowa, Lublin 2011 "Stroke04 urban art fair", wystawa zbiorowa, Monachium, Berlin 2012 "Come Inside" Soho Factory, wystawa zbiorowowa, Warszawa 2012 "INSIDE/OUTSIDE" by SEPE & CHAZME Galeria Mito, Warszawa 2012 "INSIDE/OUTSIDE v2" by SEPE & CHAZME ArtyFarty Gallery Cologne 2012

16 Oct 2012
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

16 Oct 2012
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600