CHEMINÉE STYLE LOUIS XIV EN CHÊNE ÉPOQUE XIXe - RESTAURATIONS Ht 108 (42") X 152 (60") X 27 (11") cm 19TH C. LOUIS XIV STYLE OAKWOOD FIREPLACE MANTEL – RESTORED