Copper plate] - HUBERTI, C. - " Twee-maandelyke uyttreksels van W. Sewel te Rotterdam by Barent Bos ", s.d. [18de eeuw], 13,6 x 8,2 cm; gesign. "C. Huyberti" (slecht leesbaar), getiteld. Opgeborgen in mapje met afdruk van de plaat. Licht bevuild.
Afbeelding van twee mannen in een bibliotheek. Titelp. van een tweemaandelijkse publ. uitgegeven door W. Sewel tussen 1702 en 1704, opvolger van "Boekzaal, De boekzaal van Europe".