DAWID (Björn Dawidsson) född 1949 1380, 1255, 1244, ur serien "P" Signerade och daterade på baksidorna Dawid 1983 och 1984. Upplaga 1/3. Kontaktkopierade gelatinsilverfotografier, vardera ca 25 x 20 cm. (3)