Diss-C.O, 2020
olej, płyta, 110 cm x 78 cm, cm, sygn. p.d.: Diss-C.O. Szymon Chwalisz, oraz na odwrocie: Diss-C.O. Szymon Chwalisz
Diss-C.O, 2020