historique & politique, dans une methode nouvelle & aisée. (...) Tome troisième, contenant l'Asie. Seconde partie. Abraham Dubois Leiden, Pierre vander Aa, 1729. 533-712 p. Titelblad in rood en zwart met gegraveerd vignet, met 7 uitslaande kaarten. Contemporain halfleer, geribde en vergulde rug met rugschildjes, 4to. Gebonden met: idem, Tome quatrième. Contenant l'Afrique, l'Amérique, & les Terres Inconnuës, Arctiques, & Antarctiques. Troisième-cinquième partie. 717-820,825-908,(60) p. Titelblad in rood en zwart met gegraveerd vignet, met 8 uitslaande kaarten. Band sleets, bovenste rugschildje besch., leer op bovenste scharnier wat gespleten, bibliotheeklabels op rug en (binnenzijde) voorplat, stempel op eerste titel, verder goed.