Édouard Manet - śniadanie na trawie, 2018
olej, płótno, 130 x 160 cm, sygn. na odwrocie: 'B. CZARNECKI 2018 | "Edouard Manet - | Śniadanie na trawie" | olej płótno | 160x130 cm | cykl | REPRODUKCJE'