Ve chlévě
olej, plátno, 19. století, 47 x 63 cm, rám, vzadu nalepen štítek s přípisem: Eduard Svoboda 1815, o obraze zmińuje se Jan Kollár ve výpočtu slovanských malířů Srdce bol, na rámu drobná poškození
Ve chlévě