Een Engels zilveren messenlegger in de vorm van een haas. Meesterteken William Hutton & Sons Ltd. Stadskeur Sheffield. Jaarletter (n) 1930. ... lees volledige titel Een Engels zilveren messenlegger in de vorm van een haas. Meesterteken William Hutton & Sons Ltd. Stadskeur Sheffield. Jaarletter (n) 1930. Gewicht: 58 gram. Sluiten