de rechthoekige pendule met bronzen beslag, de zwarte wijzerplaat met Romeinse cijfers, bekroond met een los bronzen beeld van de godin Diana met boog en lange mantel, gesigneerd Math. Moreau. Frans, eind 19e eeuw. H 76 cm (totaal), H 53 cm (sculptuur)