Auction archive: Lot number 5001

Een zwart marmeren pendule met bronzen beeld, Mathurin Moreau (1822-1912).

€1,500 - €2,000
ca. US$1,610 - US$2,147

€1,500 - €2,000
ca. US$1,610 - US$2,147

de rechthoekige pendule met bronzen beslag, de zwarte wijzerplaat met Romeinse cijfers, bekroond met een los bronzen beeld van de godin Diana met boog en lange mantel, gesigneerd Math. Moreau. Frans, eind 19e eeuw. H 76 cm (totaal), H 53 cm (sculptuur)

13 Nov 2015
B.V. Venduehuis der Notarissen
Nobelstraat 5
2513 BC Den Haag
Netherlands
info@venduehuis.com
+31 (0)70 3658857
+31 (0)70 3462769

13 Nov 2015
Nobelstraat 5
2513 BC Den Haag
Netherlands
info@venduehuis.com
+31 (0)70 3658857
+31 (0)70 3462769