EMILE GALLÉ skrivställ, Frankrike 1800-talets slut, fajans, polykrom dekor av reserver med landskapsbilder samt blommor mot gul fond, delvis förgylld dekor, signerad E Gallé Nancy, fatet 21 x 14 cm