Auction archive: Lot number 1657

Ernst Vijlbrief (1934-2010)

Auction 04.12.2018
4 Dec 2018
€80 - €150
ca. US$91 - US$171
€80
ca. US$91

Ernst Vijlbrief (1934-2010)

Auction 04.12.2018
4 Dec 2018
€80 - €150
ca. US$91 - US$171
€80
ca. US$91

Tekentaal. E. Tousandwasser. Nr. 33 van 50 ex., uitgave UMA-Press Amsterdam, 1991. Deels handgekleurd. 44 pp. Kl. 4to, ringgebonden - en eenzelfde, nr. 42 + een ongenummerd ex. + Paradise is never forever. Ernst Tousandwasser, 1991. 26 pp. Ringgebonden + L'Amour pour chat. Poezenboek. 32 pp. Nr. 34/50. Ringgebonden - en Om Mani Padme Ahum. Gedichten/ tekeningen door Ernst Tousandwasser. 1985. Nummer 2 van een oplage van 10. Kl. 4to, ringgebonden + Spel en Nederlaag. Ernst Vijlbrief/ Simon Vinkenoog, 1961. Mapje met 1 tekstblad en 5 litho's. Alle gesigneerd door Vijlbrief. Met opdracht 'voor zijn 29ste verjaardag aan Theo van '64 Ernst'. Genummerd, dit is nummer 258. Omslag wat verschoten van kleur - en een aquarel van Vijlbrief, gesign. in potlood, 1992. 24 x 16,5 cm. In passe-partout. (Kl. scheurtje r.m. in marge). (totaal 8)

4 Dec 2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

4 Dec 2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138