Auction archive: Lot number 1989

[Europa] Album met ca. 90 albumen foto's

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€100 - €180
ca. US$110 - US$199

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€100 - €180
ca. US$110 - US$199

Verzameling foto's van steden, kunst en natuur in Europa rond 1880. O.a. Milaan, Schönbrunn, Frankfurt. 46 pp. Halfleer, folio. Hoeken en randen sleets, leer op rug ontbreekt. Enkele foto's met lichte waterschade of vouwen, verder goed.

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138