Verzameling foto's van steden, kunst en natuur in Europa rond 1880. O.a. Milaan, Schönbrunn, Frankfurt. 46 pp. Halfleer, folio. Hoeken en randen sleets, leer op rug ontbreekt. Enkele foto's met lichte waterschade of vouwen, verder goed.