FERNAND LEGER 1881-1955 Les Puits Färglitografi, 1951, signerad (blekt) och numrerad F. Léger 8/75. Tryckt på Arches papper. Editerad av Galerie Louise Leiris, Paris. I. 43,8 x 33,3 cm S. 65 x 50 cm Colour lithograph, 1951, signed in ink and numbered. In good condition. PROVENIENS: Nils Mölstad, Helsingborg LITTERATUR: Saphire 110